1. Strona główna
  2. Gnojowice

Zbiornik na gnojowicę od producenta

Rekomendujemy szeroką ofertę zbiorników na gnojowicę prosto od polskiego producenta. Nasze produkty wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały użyte do ich produkcji, a także doskonała odporność na czynniki biologiczne, promieniowanie UV czy oddziaływanie chemii oraz nieczystości.

Do wyboru zbiorniki w różnych wymiarach - możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Każdy zbiornik na gnojowicę wykonany został zgodnie z bardzo rygorystycznymi normami jakościowymi - dodatkowo wzmocnione ściany dają pewność, że taki zbiornik na gnojówkę wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania.

Zbiorniki na gnojowicę cena

Kupując w naszym sklepie nabywacie produkt bezpośrednio od polskiego producenta, dzięki czemu nie musicie się martwić o zbyt wysoką cenę, windowaną koniecznością pokrycia marży poszczególnych pośredników, którzy sprzedają dalej czyjś produkt. Dodatkowo, nasze produkty objęte są 5-letnią gwarancją, a każdy Klient otrzymuje darmowy montaż!

Zbiorniki na gnojówkę

Polecamy sporą ofertę zbiorników na gnojowicę w atrakcyjnych cenach - szeroki wybór wymiarów zbiorników. Produkowane przez nas zbiorniki idealnie sprawdzą się zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i w użytku firmowym czy nawet przydomowym. Zbiornik na gnojowicę może być użytkowany do przechowywania innych płynów, nie tylko nieczystości zwierzęcych.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design