1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Dolnoślaskie
  4. Klodzko

Szamba betonowe - Kłodzko

Brak dostępu do kanalizacji miejskiej dla niejednego właściciela domu, inwestora nowego budynku czy funkcjonującego na danym obszarze w Kłodzku lub okolicach przedsiębiorstwa jest z pewnością ogromnym problemem. Rygorystyczne przepisy w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych wymagają podjęcia odpowiednich rozwiązań. Nasza oferta z najwyższej jakości szambami betonowymi to doskonała odpowiedź na oczekiwania zarówno w zakresie przygotowanej dokumentacji, jak i warunków terenowych. Wysoka jakość zbiorników to nie wszystko – my gwarantujemy bardzo przystępną cenę. Wynika to z prostej kalkulacji – nie kupujesz u pośrednika, nie płacisz narzuconej przez niego marży. Wybór jest jednoznaczny: zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS to pewność niskiej ceny, a przede wszystkim jakości oferowanej przez producenta.

Oferowane przez nas zbiorniki betonowe to również idealne rozwiązanie dla różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej i wszelkich instytucji. Budowa domu i wymiana niedostosowanej do bezpiecznej ochrony zdrowia i środowiska instalacji kanalizacyjnej i starego zbiornika we wspomnianych obiektach to istotny powód, by skorzystać z usług i produktów naszej firmy, zwłaszcza że produkowane szamba betonowe są najwyższej jakości i dostarczane zgodnie z zamówieniem na terenie Kłodzka i okolic.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Charakterystyka szamb betonowych

Nasza firma SYSTEM PLUS, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom na zaspokojenie potrzeb w zakresie odpowiedniego i bezpiecznego magazynowania generowanych nieczystości płynnych, proponuje szeroki wybór szamb betonowych charakteryzujących się różnymi pojemnościami. Szczególną zaletą jest ich niezwykła trwałość. Za sprawą dużego ciężaru są odporne na działania wypychające wód gruntowych. Jednolity odlew w kształcie prostokąta to kolejna zaleta szamb betonowych SYSTEM PLUS. Pokrywę, która jest odrębnym elementem, montujemy w momencie, gdy zbiornik jest już posadowiony. Podczas jej montażu stosujemy profesjonalne kleje wodoodporne i mrozoodporne. Klienci z Kłodzka i okolic w zależności od wielkości wytwarzanych nieczystości płynnych mogą dokonać odpowiedniego wyboru pomiędzy zbiornikiem jednokomorowym (usuwanie nieczystości płynnych raz w miesiącu) a zbiornikiem dwukomorowym (usuwanie nieczystości płynnych raz w roku po spełnieniu warunków określonych w specyfikacji). Warto zwrócić uwagę na obsługujące daną okolicę wozy asenizacyjne i ich pojemności, ponieważ jest to dodatkowy wskaźnik prawidłowego wyboru szamba betonowego. Pojemność powinna być podobna, by zapewnić ekonomiczny odbiór nieczystości płynnych. W innym razie musimy liczyć się z większymi kosztami (dwukrotny wywóz lub niepełny zbiornik wozu asenizacyjnego). Jednostki gospodarcze działające w miejscach pozbawionych infrastruktury kanalizacyjnej zawsze wytwarzają większą ilość nieczystości i dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystać nasz system modułowy, który polega na łączeniu szamb betonowych poprzez dostawienie lub ustawienie jeden na drugim. Efekt oczywisty – osiągamy pojemność zgodną z potrzebami.

Dlaczego SYSTEM PLUS?

Główna zaleta to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w produkcji szamb betonowych dedykowanych bezpiecznemu magazynowaniu nieczystości płynnych. Klienci mają też gwarancję niezwykle długiego użytkowania z pewnością ochrony zdrowia i środowiska dzięki trwałości oraz odporności potwierdzonej atestami ekologicznymi, Certyfikatem UE i dopuszczeniami, które w myśl przepisów pozwalają na przeznaczenie zbiornika betonowego SYSTEM PLUS do użytku. Decydując się na zakup szamba betonowego w naszej firmie, masz pewność profesjonalnej dostawy we wskazane miejsce w Kłodzku lub okolicach poprzez specjalistyczny transport, który jest wyceniany indywidualnie. I co ważne nasze produkty dostarczamy w ciągu 5 dni od momentu złożenia zamówienia! A ponadto zapewniamy bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lat gwarancji!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design