1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Dolnoślaskie
  4. Walbrzych

Szamba betonowe - Wałbrzych

Mimo naszej obecności w Unii Europejskiej i ogromnej pracy w likwidowaniu miejsc pozbawionych kanalizacji miejskiej, zaszłości są tak duże, że wielu mieszkańców Wałbrzycha i jego okolic boryka się nadal z tym problemem. Obowiązujące przepisy dotyczące bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych nakładają na właścicieli domów oraz firm i administratorów różnorodnych obiektów obowiązek zastosowania takich rozwiązań, które spełnią surowe wymogi. Jako producent najwyższej jakości szamb betonowych jesteśmy w pełni przygotowani do realizacji Waszych zamówień niezależnie od wielkości potrzeb. Nasze zbiorniki betonowe spełnią również oczekiwania w zakresie już przygotowanych dokumentacji oraz trudnych warunków terenowych. Wysoka jakość zbiorników, gwarantowana niska cena i zgodność z wymaganiami to dobry powód, by wybrać SYSTEM PLUS jako dostawcę szamb betonowych i profesjonalnych usług. Również w przypadku nowych inwestycji, gdzie z różnych przyczyn nie ma perspektyw budowy kanalizacji miejskiej, warto skorzystać z idealnych rozwiązań SYSTEM PLUS i zapewnić pełną ochronę zdrowia i środowiska. Ponadto zgodnie ze zleceniem dostarczamy zbiorniki betonowe w miejsce posadowienia na terenie Wałbrzycha i okolic.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Trochę danych...

Zaspokojenie potrzeb odpowiedniego, a przede wszystkim bezpiecznego magazynowania wytwarzanych nieczystości płynnych to priorytet, którym kierujemy się w produkcji najwyższej jakości szamb betonowych. W szerokiej ofercie funkcjonują zbiorniki betonowe o różnych pojemnościach, trwałe i odporne między innymi na wypychanie przez wody gruntowe (nie pozwala na to duży ciężar) i co charakterystyczne wykonane w tzw. monolicie w kształcie prostokąta. Do kompletu brakuje pokrywy, którą montujemy po ustawieniu szamba betonowego w wykopie. W celu uszczelnienia i sklejenia stosujemy specjalistyczne kleje odporne na wodę i mróz. SYSTEM PLUS dla klientów z Wałbrzycha i okolic umożliwia dobór odpowiedniego produktu adekwatnego do generowanych nieczystości płynnych:

  • zbiorniki jednokomorowe – wywóz nieczystości płynnych raz w miesiącu,
  • zbiorniki dwukomorowe – wywóz nieczystości płynnych raz w roku (szczegóły zaleceń warunkujące tą możliwość ustalamy przed realizacją zamówienia).

Bardzo ważną sprawą, która decyduje o ostatecznym wyborze szamba betonowego, jest wiedza na temat pojemności funkcjonujących w Waszym rejonie wozów asenizacyjnych, ponieważ ma to bezpośrednie przełożenie na koszt obsługi magazynowanych nieczystości płynnych. Dlaczego o tym wspominamy? Mniejsza pojemność zbiornika betonowego to i tak pełna płatność za kurs, większa pojemność to z kolei dwukrotny wywóz – w tej sytuacji zalecamy ujednolicenie pojemności. Przedsiębiorcy z Wałbrzycha i okolic, którzy ze zrozumiałych względów generują duże ilości nieczystości płynnych, mogą skorzystać z możliwości systemu modułowego. Co to oznacza? W zależności od wielkości generowanych nieczystości można łączyć zbiorniki jednokomorowe lub dwukomorowe poprzez dostawienie lub ustawianie jedno na drugim, osiągając w ten sposób zakładaną pojemność.

Dlaczego my?

Z wielu powodów, ale najważniejsze to ogromne doświadczenie SYSTEM PLUS, które przekłada się na bardzo wysoką jakość produkowanych szamb betonowych i w rezultacie bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych, gwarantując tym samym pełną ochronę zdrowia i środowiska. Wieloletnie użytkowanie, trwałość i odporność na różne czynniki potwierdzone Certyfikatem UE, atestami ekologicznymi i wszelkimi dopuszczeniami, które umożliwiają Wam bez przeszkód formalnych korzystać z naszego szamba betonowego. Pewność specjalistycznej dostawy zbiorników betonowych do miejsca przeznaczenia na terenie Wałbrzycha lub jego okolic – posiadamy własny wyceniany indywidualnie transport, który jest profesjonalnie przygotowany do tego typu usług. I co ważne, nasze produkty dostarczamy w ciągu 5 dni od momentu złożenia zamówienia! A ponadto zapewniamy bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lat gwarancji!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design