1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Kujawsko pomorskie
  4. Bydgoszcz

Szamba betonowe Bydgoszcz

Producent SYSTEM PLUS klientom z Bydgoszczy i okolic oferuje niezwykle szczelne szamba betonowe, które są produkowane z wykorzystaniem wysokogatunkowych surowców pochodzących wyłącznie od uznanych i cenionych na rynku europejskich dostawców. Zbiorniki są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów umożliwiających wybór odpowiedniego do oczekiwań produktu. Proponowane szamba betonowe doskonale sprawdzą się w instalacji przydomowej, a także z powodzeniem spełnią swoją funkcję w przypadku obiektów użyteczności publicznej i różnorodnych instytucji. SYSTEM PLUS zapewnia specjalistyczną dostawę szamb betonowych do Bydgoszczy i okolic, wszędzie tam, gdzie brak jest dostępu do miejskiego systemu kanalizacji. Usługa transportu wyceniana jest indywidualnie do każdego zlecenia.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Jak dopasować wielkość szamba betonowego?

Oferowane szamba betonowe SYSTEM PLUS to zbiorniki o różnej pojemności, które doskonale sprawdzą się podczas wieloletniego użytkowania zarówno przez małe, jak i przez większe gospodarstwa domowe. W przypadku niedużej rodziny wystarczającym rozwiązaniem będzie szambo jednokomorowe. Natomiast, gdy w gospodarstwie produkowana jest dość duża ilość nieczystości płynnych, wówczas SYSTEM PLUS proponuje dwukomorowe szamba betonowe albo skorzystanie z systemu modułowego tj. ustawienie dwóch zbiorników obok siebie lub jeden na drugim w ten sposób znacznie powiększając pojemność. Dobór odpowiedniej wielkości zbiornika na ścieki warto również uzależnić od pojemności samochodów asenizacyjnych wywożących nieczystości w danej okolicy. Najrozsądniej byłoby wybrać szambo betonowe o podobnej pojemności z ekonomicznych powodów: w sytuacji mniejszej pojemności zbiornika w stosunku do wozu asenizacyjnego płacimy niepotrzebnie za cały kurs, a w przypadku odwrotnym dochodzi do podwójnego kursu.

SYSTEM PLUS certyfikowany dostawca w Unii Europejskiej

SYSTEM PLUS, spełniając surowe wymogi norm unijnych, uzyskał Certyfikat UE, który gwarantuje najwyższą jakość produktów i pozwala na dowóz szamb betonowych do każdego kraju należącego do Unii Europejskiej. Profesjonalny transport posiadany przez SYSTEM PLUS umożliwia specjalistyczny dowóz zbiorników do każdego klienta z Bydgoszczy i okolic. Wszystkie produkty z oferty SYSTEM PLUS to efektywne rozwiązania ekologiczne z odpowiednimi atestami i dopuszczeniami potwierdzającymi ich wyjątkową szczelność, oraz odporność na agresywne czynniki działające wewnątrz zbiornika oraz na wypychanie przez wody gruntowe. Każdy klient z Bydgoszczy i okolic może liczyć na bezpłatny montaż i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design