1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Łódzkie
  4. Lodz

Szamba betonowe Łódź

Doskonałej jakości szamba betonowe SYSTEM PLUS tworzone z certyfikowanych materiałów dostarczanych przez najlepszych europejskich dostawców to idealny wybór ukierunkowany na bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z gwarancją ochrony zdrowia i środowiska. Zbiorniki dostępne w szerokiej ofercie SYSTEM PLUS występują w wielu rozmiarach, co pozwala potencjalnemu klientowi z Łodzi i okolic podjąć bezproblemową decyzję o wyborze szamba betonowego jednokomorowego lub dwukomorowego dostosowanego pojemnością do wytwarzanych nieczystości płynnych. Niezwykle wytrzymałe zbiorniki z pewnością wieloletniego użytkowania prosto od producenta, w bardzo atrakcyjnych cenach, bez konieczności płacenia dodatkowych marż funkcjonujących w przedsiębiorstwach pośredniczących w sprzedaży to dobry wybór niezależnie czy jest przeznaczony do odbioru ścieków z gospodarstwa indywidualnego, podmiotu gospodarczego czy też obiektu pożytku publicznego. SYSTEM PLUS dysponując specjalistycznym transportem, dostarczy szamba betonowe w miejsce posadowienia na terenie Łodzi i okolic w ciągu 5 dni roboczych od daty zamówienia w cenie ustalanej indywidualnie do każdego zlecenia.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Trwałość i szczelność to podstawa!

Oferowane przez SYSTEM PLUS szamba betonowe to wytrzymałe prefabrykowane zbiorniki wyprodukowane z najlepszej jakości certyfikowanego betonu z wykorzystaniem specjalnego zbrojenia oraz profesjonalnych środków izolujących, co przekłada się na gwarancję trwałości i szczelności przez wyjątkowo długi czas użytkowania. Wszystkie produkty SYSTEM PLUS przechodzą rygorystyczne próby szczelności. Szamba betonowe stanowią świetną alternatywę zwłaszcza dla zbiorników z tworzywa sztucznego, które nie wytrzymują presji działania występujących na danym terenie wód gruntowych i często dochodzi do tzw. wypychania, co w przypadku zbiorników SYSTEM PLUS nie ma miejsca. Produkty tworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń i nowoczesnych technologii sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując sprawne i bezproblemowe magazynowanie ścieków. Biorąc pod uwagę wyjątkową trwałość i szczelność szamb betonowych SYSTEM PLUS, inwestycja w ten rodzaj zbiorników jest najlepszym rozwiązaniem. Całkowity czas montażu zbiornika oscyluje w granicach dwóch do sześciu godzin i jest zależny od specyfiki gruntu oraz dostępu do wykopu.

Dopuszczenia i atesty ważne dla klientów z Łodzi

Po spełnieniu warunków i zaleceń wynikających z norm obowiązujących w Unii Europejskiej otrzymany przez SYSTEM PLUS Certyfikat UE upoważnił firmę do dostaw szamb betonowych na cały jej teren. Żelbetowe zbiorniki są przyjazne środowisku i zapewniają pełną ochronę zdrowia ludzi. Dzięki posiadanym atestom ekologicznym i dopuszczeniom odbiory nowych budynków są bezproblemowe, a ewentualna sprzedaż posiadanych również nie stanowi problemu. Ponadto SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design