1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Łódzkie
  4. Opoczno

Szamba betonowe Opoczno

Firmy, instytucje i budynki będące własnością osób prywatnych usytuowane na terenach Opoczna i okolic, pozbawionych możliwości korzystania z infrastruktury kanalizacyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami muszą dostosować aktualnie wykorzystywane zbiorniki i instalacje do bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych. Najczęściej dochodzi do ich wymiany z uwagi na ekonomiczny aspekt. W tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem dla pełnej ochrony zdrowia i ochrony środowiska są szamba betonowe SYSTEM PLUS, które gwarantują również wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Zbiorniki wykonane z certyfikowanego betonu dostarczanego przez uznanych europejskich dostawców oraz z wykorzystaniem specjalnego zbrojenia i środków izolujących są odpowiedzią na wszelkie oczekiwania klientów z Opoczna i okolic. Warto skorzystać z bezpośredniego zakupu w SYSTEM PLUS ze względu na atrakcyjne ceny i oczywiście niższe w porównaniu do cen obowiązujących u pośredników sprzedaży.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Korzyści zgodne z oczekiwaniami

Dla klientów z Opoczna i okolic potwierdzeniem spełnienia wszystkich oczekiwań jest z pewnością Certyfikat UE uzyskany przez SYSTEM PLUS w wyniku wdrożenia standardów wynikających z obowiązujących norm w Unii Europejskiej. Szamba betonowe SYSTEM PLUS charakteryzują się:

  • wykonaniem zbiorników w formie monolitycznej tj. z dna i czterech ścian,
  • wykorzystaniem systemu modułowego dla powiększenia pojemności w przypadku zwiększenia wytwarzanych nieczystości płynnych (dostawienie drugiego zbiornika lub ustawienie jeden na drugim),
  • gwarancją niezwykłej odporności na wypychanie przez wody gruntowe oraz na przejazd ciężkich samochodów,
  • idealną szczelnością zagwarantowaną między innymi przez specjalistyczne środki izolujące,
  • wyborem pomiędzy produktami jednokomorowymi i dwukomorowymi zgodnie z potrzebami,
  • funkcjonalnym włazem rewizyjnym umożliwiającym bezproblemowe opróżnianie ścieków, systematyczne czyszczenie oraz regularną kontroli szczelności,
  • krótkim i efektywnym czasem montażu (od 2 do 6 godzin).

SYSTEM PLUS zapewnia ponadto klientom z Opoczna i okolic profesjonalną dostawę szamb betonowych na miejsce posadowienia w ciągu 5 dni roboczych, wycenianą indywidualnie do każdego zamówienia oraz bezpłatny montaż, oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design