1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Bialobrzegi

Szamba betonowe Białobrzegi

Dla klientów z Białobrzegów, mieszkających na obszarach pozbawionych dostępu do systemu kanalizacji miejskiej, SYSTEM PLUS przygotował szeroką gamę szamb betonowych wykonanych w jednolitym prostokątnym odlewie z wykorzystaniem specjalnego zbrojenia i certyfikowanego betonu dostarczanego przez znane europejskie firmy. Biorąc pod uwagę wielkość generowanych nieczystości płynnych, klient może dokonać wyboru pośród dostępnych produktów o różnych wymiarach i pojemnościach. SYSTEM PLUS oferuje trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe z możliwością opróżniania płynnych nieczystości raz w miesiącu oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Z uwagi na dwie komory ten rodzaj szamba betonowego można wykorzystać do wykonywania funkcji przydomowej oczyszczalni ścieków. SYSTEM PLUS wyposaża opcjonalnie zbiorniki dwukomorowe i jednokomorowe we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Dzięki temu regularna kontrola, czyszczenie i wypróżnianie z nieczystości jest niezwykle proste. W przypadku budynków z dużą ilością wytwarzanych ścieków świetnym rozwiązaniem jest system modułowy polegający na odpowiednim zestawianiu szamb betonowych w celu powiększenia pojemności do niezbędnej wielkości.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Jakich korzyści możemy oczekiwać?

Wybór szamba betonowego SYSTEM PLUS odpowiedniego do wielkości wytwarzanych nieczystości płynnych i posiadanej dokumentacji inwestycyjnej to przede wszystkim pewność najwyższej jakości prosto od producenta. Uzyskujemy atrakcyjną cenę poprzez wdrożenie do produkcji optymalnych rozwiązań oraz poprzez pominięcie wysokich marż funkcjonujących u pośredników. Dostępne w SYSTEM PLUS szamba betonowe ukierunkowane są na pełne bezpieczeństwo magazynowania ścieków wytwarzanych zarówno w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i w firmach. Dla budynków w Białobrzegach, niepodłączonych do systemu kanalizacji miejskiej, szamba betonowe SYSTEM PLUS to doskonałe rozwiązanie dedykowane pełnej ochronie zdrowia ludzi i środowiska naturalnego.

Na czym opiera się wyjątkowość produktów SYSTEM PLUS?

Wynikiem spełnienia surowych wymogów zgodnych z obowiązującymi w krajach członkowskich UE przepisów jest pełna dystrybucja szamb betonowych i usług na terenie całej Unii Europejskiej na podstawie Certyfikatu UE. Ponadto posiadane przez SYSTEM PLUS atesty ekologiczne świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze zbiorników, pozwalają na magazynowanie nie tylko ścieków, ale również deszczówki, którą można wykorzystać do podlewania ogrodu oraz mycia samochodu. Pozytywna decyzja odbioru zbiorników do użytkowania w przypadku inwestycji budowlanej jest wynikiem jakości szamb betonowych i wszelkich posiadanych uprawnień. Sprzedaż posiadanych przez klientów z Białobrzegów budynków ze zbiornikami SYSTEM PLUS również jest bezproblemowy. Z uwagi nas posiadany specjalistyczny transport dostawa do klienta realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa transportu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design