1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Grojec

Szamba betonowe Grójec

Dla wielu klientów z Grójca wieloletnie użytkowanie szamb betonowych z pewnością bezpiecznego magazynowania ścieków i gwarancją ochrony zdrowia i środowiska to warunek, który muszą spełniać produkty dedykowane miejscom bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Taką pewność gwarantują szamba betonowe SYSTEM PLUS poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii oraz certyfikowanego betonu i specjalistycznego zbrojenia pochodzących od uznanych europejskich dostawców. Jednolity odlew, kształt prostokąta oraz różne pojemności i wymiary to charakterystyczne cechy zbiorników SYSTEM PLUS. Niezwykle trwałe i wytrzymałe szamba betonowe to przede wszystkim zbiorniki jednokomorowe z opróżnianiem nieczystości płynnych raz w miesiącu, a także dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Każdy produkt SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażany jest we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie, a tym samym prostą kontrolę szczelności, systematyczne czyszczenie i bezproblemowy odbiór nieczystości płynnych. Produkty dwukomorowe po wykonaniu odpowiedniej adaptacji doskonale sprawdzą się jako przydomowe oczyszczalnie ścieków.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Ważne dopuszczenia

Dystrybucja produktów i usług na teren całej Unii Europejskiej oraz gwarancja najwyższej jakości szamb betonowych to wynik spełnienia wszelkich wymogów wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w Dyrektywie Unii Europejskiej. Certyfikat UE oznacza dla każdego klienta z Grójca bezproblemowy odbiór szamba betonowego SYSTEM PLUS w przypadku prowadzonej inwestycji budowlanej oraz sprzedaży posiadanego budynku. Zbiorniki SYSTEM PLUS to świetne rozwiązanie, które wypełni każde warunki niezależnie od trudności występujących w miejscu posadowienia. Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw Grójca szamba betonowe SYSTEM PLUS są idealnym wyborem dla bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych. Pewna jakość i atrakcyjna cena to dodatkowe atuty, które z pewnością przyczynią się do wyboru produktów SYSTEM PLUS. Korzystanie z usług pośredników sprzedaży, u których funkcjonują wysokie marże i długie terminy realizacji mija się z celem.

Kolejne zalety zbiorników SYSTEM PLUS

W obiektach, gdzie wytwarzana jest duża ilość nieczystości płynnych, świetnie sprawdzi się system modułowy, który polega na odpowiednim łączeniu produktów dla uzyskania pojemności pozwalającej spełnić określone potrzeby. Posiadane atesty ekologiczne zapewniają przyjazny dla środowiska charakter użytkowania zbiorników i możliwość ich wykorzystania zarówno do gromadzenia nieczystości płynnych, jak i deszczówki, która nadaje się do mycia samochodu i podlewania ogrodu. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design