1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Ilza

Szamba betonowe Iłża

Dla wielu klientów z Iłży funkcjonujących na terenach bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej wskaźnikiem najwyższej jakości szamb betonowych jest dystrybucja produktów i usług na teren całej Unii Europejskiej oraz gwarancja wynikająca ze spełnienia wymogów Dyrektywy Unii Europejskiej. Uzyskany przez SYSTEM PLUS Certyfikat UE oznacza zatem bezproblemowy odbiór szamb betonowych w przypadku prowadzonej inwestycji budowlanej oraz sprzedaży posiadanego budynku. Zbiorniki SYSTEM PLUS to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach niezależnie od trudności występujących w miejscu posadowienia. Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw Iłży szamba betonowe SYSTEM PLUS są znakomitym wyborem dla bardzo bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych. Najwyższa jakość i atrakcyjna cena to dodatkowe argumenty dla wyboru zbiorników SYSTEM PLUS. Korzystanie z usług pośredników sprzedaży, u których funkcjonują wysokie marże i długie terminy realizacji sprowadza się do niepotrzebnych kosztów i straty czasu tak potrzebnego w prowadzonej inwestycji.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Inne ważne informacje

W obiektach, gdzie wytwarzana jest znaczna ilość ścieków, sprawdzi się system modułowy, który polega na odpowiednim łączeniu szamb betonowych dla uzyskania wskazanej pojemności. Posiadane atesty ekologiczne zapewniają przyjazny dla środowiska charakter użytkowania produktów SYSTEM PLUS i możliwość ich wykorzystania do gromadzenia nieczystości płynnych oraz deszczówki, która nadaje się do mycia samochodu i podlewania ogrodu. Jednolity odlew, kształt prostokąta oraz różne pojemności i wymiary to cechy zbiorników SYSTEM PLUS przekładające się na wyjątkowe możliwości wyboru. Na to składają się niezwykle trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe z opróżnianiem nieczystości płynnych raz w miesiącu, a także dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Każdy produkt SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażany jest we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. To oznacza niezwykle prostą kontrolę szczelności, łatwe czyszczenie i bezproblemowy odbiór nieczystości płynnych. Produkty dwukomorowe po wykonaniu adaptacji sprawdzą się jako przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Wyroby posiadające unijne uprawnienia

Dla klientów z Iłży wieloletnie użytkowanie szamb betonowych z pewnością bezpiecznego magazynowania ścieków oraz gwarancją ochrony zdrowia i środowiska to warunek, który muszą spełniać produkty ukierunkowane na pracę we wspomnianych miejscach bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Taką pewność gwarantują szamba betonowe SYSTEM PLUS poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii oraz certyfikowanego betonu i specjalistycznego zbrojenia pochodzących od uznanych europejskich dostawców. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design