1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Konstancin jeziorna

Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Miejscowość Konstancin-Jeziorna z pewnością jak każde inne miasto w naszym kraju posiada tereny, na których z niezależnych przyczyn nie ma systemu kanalizacji miejskiej. Budowa domów, powstawanie nowych firm w takich miejscach rodzi obowiązek odpowiedniego zabezpieczenia obiektów w zbiorniki do magazynowania ścieków. To jednak nie wszystko, ponieważ tego rodzaju produkty powinny zapewniać pełną ochronę zdrowia i środowiska potwierdzoną wszelkimi dopuszczeniami. Oferta szamb betonowych SYSTEM PLUS to doskonała odpowiedź na zapotrzebowanie. Produkty SYSTEM PLUS posiadają Certyfikat UE uzyskany po spełnieniu wymogów Dyrektywy Unii Europejskiej. To sprawia, że zbiorniki są dostarczane na teren całej Unii Europejskiej. Każdy klient z Konstancin-Jeziorna decydujący się na zakup produktów SYSTEM PLUS bez problemu uzyska pozytywne decyzje dotyczące odbioru szamba betonowego przeznaczonego do użytkowania w przypadku inwestycji budowlanej. Również nie ma przeszkód w przypadku ewentualnej sprzedaży posiadanych obiektów z szambami betonowymi SYSTEM PLUS.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Kierunek wykorzystania produktów SYSTEM PLUS

Przeznaczeniem szamb betonowych SYSTEM PLUS jest przede wszystkim bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska. Produkty te mogą być stosowane praktycznie wszędzie, gdzie generowane są ścieki. Dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw. Zakup zbiornika betonowego w SYSTEM PLUS to pewność najwyższej jakości prosto od producenta. Jaki wybrać? Znając wielkość wytwarzanych nieczystości płynnych, bezproblemowo dopasujemy odpowiedni produkt. Oczywiście musi on być również zgodny z posiadaną dokumentacją inwestycyjną. Skorzystanie z zakupu szamba betonowego w SYSTEM PLUS to również pewność atrakcyjnej ceny. Dlaczego? Na rynku funkcjonuje wielu pośredników stosujących wysokie marże i nierzadko są to produkty bez gwarancji jakości i szybkiej realizacji zamówienia. SYSTEM PLUS posiada również szczególne uprawnienia: atesty ekologiczne, które świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze produkowanych szamb betonowych. Dlatego produkty SYSTEM PLUS służą zarówno do magazynowania ścieków, jak i wody opadowej. Deszczówkę można wykorzystać np. do podlewania ogrodu i mycia samochodu.

Ogólna charakterystyka zbiorników

Oferowane szamba betonowe to przede wszystkim prostokątne jednolite odlewy, do których wykorzystano odpowiednie zbrojenie i certyfikowany beton pochodzący od uznanych europejskich firm. Oferta obejmuje zbiorniki o różnych wymiarach i pojemnościach. Składają się na to trwałe i wytrzymałe szamba jednokomorowe oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych środków bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Zbiornik dwukomorowy może po odpowiednim przygotowaniu służyć jako przydomowa oczyszczalnia ścieków. Do regularnej kontroli, czyszczenia oraz wypróżniania nieczystości szamba dwukomorowe opcjonalnie wyposażane są w dwa włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. W przypadku generowania większych ilości ścieków klienci z Konstancin-Jeziorna mogą skorzystać z systemu modułowego, który pozwala odpowiednie łączenie szamb betonowych i powiększanie pojemności do potrzebnej wielkości. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design