1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Kozienice

Szamba betonowe Kozienice

Zadaniem szamb betonowych SYSTEM PLUS jest bezpieczne magazynowanie ścieków z gwarancją jak najlepszej ochrony zdrowia i środowiska. Zbiorniki mogą być stosowane wszędzie, gdzie generowane są ścieki. Dotyczy to domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, instytucji oraz przedsiębiorstw. Zakup zbiornika w SYSTEM PLUS to pewność najwyższej jakości prosto od producenta. Znając wielkość generowanych ścieków, można bezproblemowo dopasować odpowiedni produkt. Skorzystanie z zakupu szamba betonowego w SYSTEM PLUS to również gwarancja atrakcyjnej ceny. SYSTEM PLUS, mając szczególne uprawnienia: atesty ekologiczne, oferuje przyjazne dla środowiska szamba betonowe. Dlatego zbiorniki SYSTEM PLUS służą zarówno do magazynowania nieczystości płynnych, jak i wody opadowej, którą można wykorzystać np. do podlewania ogrodu i mycia samochodu.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Do kogo kierowana jest oferta SYSTEM PLUS

Miejscowość Kozienice posiada tereny, na których z różnych przyczyn brak jest dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Rozpoczęcie inwestycji na takich terenach nakazuje zadbać o odpowiednie wyposażenie obiektów w zbiorniki do gromadzenia ścieków z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska potwierdzoną wszelkimi dopuszczeniami. Oferta szamb betonowych SYSTEM PLUS to świetna odpowiedź na zapotrzebowanie w produkty najwyższej jakości. Zbiorniki SYSTEM PLUS posiadają Certyfikat UE uzyskany po spełnieniu wymogów Dyrektywy Unii Europejskiej. Przekłada się to na ich dystrybucję na teren całej Unii Europejskiej. Każdy klient z Kozienic decydując się na zakup w SYSTEM PLUS, bez problemu uzyska pozytywne decyzje dotyczące odbioru szamba betonowego przeznaczonego do użytkowania w nowo powstających budynkach. Również nie ma żądnych przeszkód w przypadku sprzedaży posiadanych obiektów z szambami betonowymi SYSTEM PLUS.

Co proponuje SYSTEM PLUS

Oferta SYSTEM PLUS obejmuje zbiorniki o różnych wymiarach i pojemnościach. Składają się na to najwyższej jakości szamba jednokomorowe z wywozem nieczystości płynnych raz w miesiącu oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych środków bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Produkty SYSTEM PLUS to prostokątne jednolite odlewy, do których zastosowano odpowiednie zbrojenie i certyfikowany beton pochodzący od znanych europejskich firm. Jedną ze szczególnych cech zbiorników dwukomorowych jest to, że po odpowiednim przygotowaniu mogą być wykorzystywane jako przydomowe oczyszczalnie ścieków. Do kontroli, czyszczenia oraz wypróżniania nieczystości produkty SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. W przypadku większej ilości ścieków klienci z Kozienic mogą liczyć na system modułowy, który pozwala odpowiednio łączyć szamba betonowe i zwiększyć pojemność do potrzebnej wielkości. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design