1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Marki

Szamba betonowe Marki

Bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska to priorytet, którym SYSTEM PLUS kieruje się na każdym etapie produkcji szamb betonowych. Oferowane zbiorniki to przede wszystkim prostokątne jednolite odlewy o różnych wymiarach i pojemnościach. Produkty wykonane są z certyfikowanego betonu i specjalistycznego zbrojenia dostarczanych przez uznane europejskie firmy. Potencjalni klienci z Marek mają do wyboru trwałe i wytrzymałe szamba betonowe, w tym: jednokomorowe z możliwością opróżniania ścieków raz w miesiącu oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych środków bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Przy odpowiedniej adaptacji zbiornik dwukomorowy może służyć jako przydomowa oczyszczalnia ścieków. Szamba betonowe, niezależnie czy jednokomorowe, czy też dwukomorowe, wyposażane są opcjonalnie we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Włazy wspomagają systematyczną kontrolę szczelności, czyszczenie oraz odbiór ścieków. SYSTEM PLUS dla obiektów z większymi potrzebami proponuje wykorzystać system modułowy. Na czym to polega? Jeśli miejsce posadowienia na to pozwala, zbiorniki można zestawiać jeden obok drugiego lub jeden na drugim. W ten sposób powiększamy pojemność do wielkości odpowiadającej potrzebom.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Jakość poparta certyfikatem

W rosnące zapotrzebowanie na produkty o najwyższej jakości doskonale wpisują się szamba betonowe SYSTEM PLUS z Certyfikatem UE, dokumentem, który gwarantuje pełną ochronę zdrowia i środowiska podczas użytkowania. SYSTEM PLUS dostarcza zbiorniki na teren całej Unii Europejskiej. Również posiadane atesty ekologiczne świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze produkowanych szamb betonowych. Zbiorniki mogą być wykorzystywane zarówno do ścieków, jak i do deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Każdy klient z Marek, decydując się na zakup zbiorników SYSTEM PLUS, bez problemu uzyska odbiór szamba betonowego w przypadku inwestycji budowlanej oraz w sytuacji sprzedaży posiadanych obiektów z produktem SYSTEM PLUS. Zbiorniki doskonale sprawdzą się w każdych warunkach i mają zastosowanie do różnych obiektów, w tym między innymi domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw. Zakup w SYSTEM PLUS to gwarancja najwyższej jakości prosto od producenta i pewność atrakcyjnej ceny. Korzystanie z usług pośredników to wysokie marże i produkty bez gwarancji jakości i szybkiej realizacji zamówienia.

Kilka istotnych uwag

Przy wyborze odpowiedniego szamba betonowego SYSTEM PLUS warto wziąć pod uwagę wielkość wytwarzanych nieczystości płynnych. Z prostej przyczyny: unikniemy ewentualnego niedoszacowania lub przeszacowania wielkości zbiornika. Ponadto zbiornik musi odpowiadać założeniom dokumentacji inwestycyjnej. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design