1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Minsk mazowiecki

Szamba betonowe Mińsk Mazowiecki

Niektóre rejony Mińska Mazowieckiego pozbawione dostępu do systemu kanalizacji miejskiej są z uwagi na niskie ceny działek obiektem zainteresowania potencjalnych inwestorów. Oczywiście wiąże się to z odpowiednim zabezpieczeniem wytwarzanych nieczystości płynnych. W tej sytuacji warto skorzystać z oferty szamb betonowych SYSTEM PLUS z uwagi na najwyższą jakość prosto od producenta i co ważne: pewność atrakcyjnej ceny. Odradzamy korzystania z usług pośredników, ponieważ przekłada się to najczęściej na wysokie marże i produkty bez gwarancji odpowiedniej jakości oraz szybkiej realizacji zamówienia. Proponowane przez SYSTEM PLUS zbiorniki to jednolite odlewy w kształcie prostokąta i o różnych pojemnościach i wymiarach. Szamba betonowe wykonane są z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia dostarczanych przez uznanych europejskich dostawców. Klienci z Mińska Mazowieckiego mają do wyboru trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe z opróżnianiem ścieków raz w miesiącu, a także zbiorniki dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Na potrzeby większych ilości ścieków znakomicie nadaje się system modułowy, w którym produkowane są szamba. Łącząc je w prosty sposób: jeden obok drugiego lub jeden na drugim osiągamy odpowiednią pojemność. To nie wszystkie zalety szamb betonowych SYSTEM PLUS: zbiorniki dwukomorowe po wykonaniu odpowiedniej adaptacji świetnie sprawdzą się jako przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ponadto szamba betonowe SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Dzięki włazom bezproblemowo można dokonać systematycznej kontroli szczelności, czyszczenia oraz odbioru ścieków.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Atesty i certyfikaty

SYSTEM PLUS w każdej fazie produkcji szamb betonowych korzysta z nowoczesnych technologii, które w konsekwencji zapewniają bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska oraz długiego użytkowania. Zbiorniki znakomicie sprawdzają się w trudnych warunkach gruntowych. Szamba betonowe dostarczane są na teren całej Unii Europejskiej. Jest to wynik spełnionych wymogów wynikających z przepisów unijnych i uzyskanego Certyfikatu UE. Każdy klient z Mińska Mazowieckiego kupując produkt SYSTEM PLUS, bez kłopotów uzyska odbiór szamba betonowego w przypadku prowadzonej inwestycji budowlanej oraz w sytuacji sprzedaży posiadanych budynków ze zbiornikiem SYSTEM PLUS. Produkty SYSTEM PLUS posiadają również atesty ekologiczne, które gwarantują przyjazny dla środowiska charakter użytkowania. Produkty mogą być wykorzystywane przez klientów Mińska Mazowieckiego nie tylko do gromadzenia nieczystości płynnych, ale również do deszczówki, którą można wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu.

Inne ważne informacje

Najwyższa jakość w bezpiecznym gromadzeniu wytwarzanych nieczystości płynnych to warunek, który z powodzeniem spełniają szamba betonowe SYSTEM PLUS, a przy tym konieczny do użytkowania w różnych obiektach, w tym między innymi domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach Mińska Mazowieckiego. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design