1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Plock

Szamba betonowe Płock

Wiele miast w Polsce z różnych przyczyn ma problemy z inwestycjami w zakresie poszerzenia infrastruktury kanalizacyjnej. Płock nie jest w tym przypadku odosobniony. Nie jest tu istotne, dlaczego tak się dzieje, tylko jak zaradzić zaistniałej sytuacji. Czekanie nie pomoże, a wręcz przeciwnie, ponieważ dla właścicieli budynków w Płocku niepodłączonych do systemu kanalizacji miejskiej tworzy się niekomfortowa sytuacja braku bezpiecznego magazynowania ścieków. Dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, instytucji i firm. Szczególnym rozwiązaniem dysponuje SYSTEM PLUS: szamba betonowe przeznaczone do bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska. Wybór szamba betonowego polega na określeniu wielkości generowanych nieczystości płynnych i dopasowaniu pod tym kątem odpowiedniego produktu, który również musi odpowiadać posiadanej dokumentacji inwestycyjnej. Decydując się na zbiornik betonowy w SYSTEM PLUS, mamy pewność najwyższej jakości prosto od producenta. Omijamy w ten sposób pośredników i ich wysokie marże, w zamian uzyskujemy atrakcyjne ceny produktów.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Charakterystyka produktów SYSTEM PLUS

Oferta szamb betonowych wykonanych w prostokątnym monolicie z wykorzystaniem zbrojenia i certyfikowanego betonu dostarczanego przez uznane europejskie firmy obejmuje zbiorniki o różnych wymiarach i pojemnościach. Przede wszystkim są to trwałe i wytrzymałe produkty jednokomorowe oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych środków bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Obydwa rodzaje szamb betonowych przeznaczone są do odbioru i magazynowania małej i średniej wielkości nieczystości. Zbiorniki dwukomorowe z powodzeniem można dostosować do zadań, jakie ma przydomowa oczyszczalnia ścieków. Opcjonalnie wyposażane są w dwa włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Tego rodzaju włazy ułatwiają regularną kontrolę, czyszczenie oraz wypróżnianie nieczystości. Na potrzeby obiektów, w których wytwarzane są duże ilości ścieków, SYSTEM PLUS proponuje skorzystanie z systemu modułowego, który umożliwia odpowiednie zestawianie szamb betonowych i powiększanie pojemności do potrzebnej wielkości.

Uprawnienia

Jednym z wielu posiadanych przez SYSTEM PLUS uprawnień są atesty ekologiczne, które świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze zbiorników. Dlatego szamba betonowe SYSTEM PLUS służą nie tylko do magazynowania ścieków, ale także deszczówki i korzystanie z niej do np. podlewania ogrodu czy mycia samochodu. Najważniejszym jednak dokumentem jest Certyfikat UE uzyskany po spełnieniu wymogów Dyrektywy Unii Europejskiej. Dzięki temu SYSTEM PLUS dostarcza szamba betonowe i usługi na teren całej Unii Europejskiej. Posiadanie wszelkich dopuszczeń przekłada się na klientów z Płocka, ponieważ bez problemu uzyskują pozytywne decyzje dotyczące zarówno odbioru szamba betonowego do użytkowania w przypadku inwestycji budowlanej, jak i sprzedaży posiadanych obiektów z szambami betonowymi SYSTEM PLUS. Ze względu nas posiadany transport dostawa realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa dostawy wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design