1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Plonsk

Szamba betonowe Płońsk

Jak w każdym polskim mieście, tak i w Płońsku istnieją miejsca bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Dla potencjalnych inwestorów decydujących się na funkcjonowanie w takich rejonach nakładany jest obowiązek posiadania odpowiednich rozwiązań w celu zabezpieczenia wytwarzanych nieczystości płynnych. Warto w tej sytuacji zwrócić uwagę na szeroką ofertę szamb betonowych SYSTEM PLUS z gwarancją najwyższej jakości prosto od producenta i pewnością atrakcyjnej ceny. Dlaczego akurat SYSTEM PLUS? Oferowane zbiorniki to jednolite odlewy w kształcie prostokąta i o różnych pojemnościach i wymiarach. Szamba betonowe produkowane są z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia dostarczanych przez uznanych europejskich dostawców. Klienci z Płońska mają więc do wyboru trwałe i wytrzymałe zbiorniki jednokomorowe z opróżnianiem ścieków raz w miesiącu, a także dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Na potrzeby obiektów z większą ilością ścieków proponowany jest system modułowy: łącząc je w prosty sposób – jeden obok drugiego lub jeden na drugim osiągamy zakładaną pojemność. Szamba dwukomorowe po wykonaniu określonej adaptacji doskonale funkcjonują jako przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ponadto zbiorniki betonowe SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie, co pozwala na łatwą kontrolę szczelności, czyszczenie oraz bezproblemowy odbiór ścieków.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Certyfikaty i dopuszczenia

Bardzo ważne: SYSTEM PLUS w produkcji szamb betonowych wykorzystuje nowoczesne technologie, które zapewniają bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska oraz wieloletniego użytkowania. Zbiorniki betonowe dostarczane są na teren całej Unii Europejskiej. Jest to rezultat spełnionych warunków wynikających z Dyrektywy, co przełożyło się na uzyskanie Certyfikatu UE. Każdy klient z Płońska decydując się na zakup produktu SYSTEM PLUS, uzyska odbiór szamba betonowego w przypadku prowadzonej budowy oraz ewentualnej sprzedaży posiadanych budynków ze zbiornikiem SYSTEM PLUS. Proponowane produkty posiadają również atesty ekologiczne, które gwarantują przyjazny dla środowiska charakter użytkowania. Szamba betonowe mogą być użyte przez klientów z Płońska nie tylko do gromadzenia nieczystości płynnych, ale również do deszczówki, którą można wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu.

Bezpieczne magazynowanie

Bezpieczne magazynowanie wytwarzanych ścieków to istotny warunek, który bez problemu spełniają szamba betonowe SYSTEM PLUS w różnorodnych obiektach, w tym między innymi domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach Płońska. Z uwagi na posiadany transport, dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design