1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Pruszkow

Szamba betonowe Pruszków

Dla klientów z Pruszkowa, mieszkających w rejonach pozbawionych dostępu do systemu kanalizacji miejskiej, wybór odpowiedniego szamba betonowego dla bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych to najwłaściwsze rozwiązanie. Tylko jaki produkt wybrać, by spełnił wszelkie oczekiwania zarówno w zakresie określonej pojemności, jak i wszelkich wymogów dotyczących ochrony zdrowia i środowiska. Decydując się na zakup w SYSTEM PLUS, mamy gwarancję najwyższej jakości prosto od producenta i pewność atrakcyjnej ceny. Usługi pośredników to często wysokie marże i nierzadko produkty bez gwarancji jakości oraz szybkiej realizacji zamówienia. SYSTEM PLUS na każdym etapie produkcji szamb betonowych kieruje się podstawowym przesłaniem: bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska oraz wieloletnim użytkowaniem. Proponowane przez SYSTEM PLUS zbiorniki to prostokątne monolityczne odlewy o różnych wymiarach i pojemnościach. Szamba betonowe wykonane są z certyfikowanego betonu i specjalistycznego zbrojenia dostarczanych przez najlepsze europejskie firmy. Klienci z Pruszkowa mają do wyboru trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe z możliwością opróżniania ścieków raz w miesiącu oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Ważne dokumenty

SYSTEM PLUS, spełniając określone wymagania podyktowane przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, uzyskał Certyfikat UE, który uprawnia firmę do dystrybucji towarów i usług do wszystkich krajów członkowskich. Dokument ten to również pewność, że szamba betonowe SYSTEM PLUS są najwyższej jakości, a tym samym gwarantują doskonałą jakość użytkowania. Ponadto zbiorniki posiadają atesty ekologiczne, które świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze. Co to oznacza? To, że produkty mogą być wykorzystywane zarówno do nieczystości płynnych, jak i do wód opadowych, które można wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Co ważne, każdy klient z Pruszkowa dokonujący zakupu zbiorników SYSTEM PLUS bez problemu uzyska odbiór szamba betonowego w przypadku inwestycji budowlanej oraz w sytuacji sprzedaży posiadanych obiektów z produktem SYSTEM PLUS. Zbiorniki świetnie sprawdzają się w każdych warunkach gruntowych oraz terenowych i mają zastosowanie do różnych obiektów, w tym między innymi domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw.

Dodatkowe informacje

Wspomniany wcześniej zbiornik dwukomorowy po wykonaniu odpowiedniej adaptacji może służyć jako przydomowa oczyszczalnia ścieków. Niezależnie jakie szambo betonowe SYSTEM PLUS wybierzemy, opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Jest to doskonałe ułatwienie systematycznej kontroli szczelności, czyszczenia oraz odbioru nieczystości płynnych. W przypadku generowania większych ilości ścieków świetnie sprawdza się system modułowy: szamba betonowe SYSTEM PLUS można zestawiać jeden obok drugiego lub jeden na drugim. W ten sposób powiększamy pojemność do zakładanej wielkości. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design