1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Przysucha

Szamba betonowe Przysucha

Bogata oferta szamb betonowych wykonanych w prostokątnym odlewie z użyciem zbrojenia i certyfikowanego betonu dostarczanego przez przodujące europejskie firmy obejmuje produkty o różnych wymiarach i pojemnościach. W skład oferty wchodzą trwałe i wytrzymałe zbiorniki jednokomorowe (opróżnianie nieczystości raz w miesiącu) oraz dwukomorowe (opróżnianie ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych środków bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem). Szamba betonowe przeznaczone są do odbioru i gromadzenia małej i średniej wielkości nieczystości. Zbiorniki dwukomorowe można dostosować do funkcji, jakie ma przydomowa oczyszczalnia ścieków. Opcjonalnie szamba wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Włazy ułatwiają regularną kontrolę, czyszczenie oraz wypróżnianie nieczystości. Na potrzeby budynków, w których generowane są duże ilości ścieków, SYSTEM PLUS oferuje system modułowy, który umożliwia odpowiednie łączenie szamb betonowych i powiększenie pojemności do potrzebnej wielkości.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Posiadane uprawnienia

Jednym z bardzo ważnych posiadanych przez SYSTEM PLUS uprawnień są atesty ekologiczne, które świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze produktów. Szamba betonowe SYSTEM PLUS służą nie tylko do ścieków, ale także deszczówki, którą można wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Najważniejszym jednak uprawnieniem jest Certyfikat UE uzyskany po spełnieniu określonych wymogów. Za jego sprawą SYSTEM PLUS dostarcza szamba betonowe i usługi na teren całej Unii Europejskiej. Posiadanie dopuszczeń przekłada się na klientów z Przysuchej, ponieważ bez problemu uzyskują pozytywne decyzje dotyczące zarówno odbioru szamba betonowego do użytkowania, jak i sprzedaży posiadanych budynków z produktami SYSTEM PLUS.

Charakterystyczne cechy produktów SYSTEM PLUS

Dla właścicieli budynków w Przysuchej bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej to w dużym stopniu niekomfortowa sytuacja z uwagi na brak bezpiecznego magazynowania ścieków. Dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, instytucji i firm. Szczególnym rozwiązaniem dysponuje SYSTEM PLUS: szamba betonowe przeznaczone do bezpiecznego gromadzenia nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska. Wybór zbiornika polega na określeniu wielkości wytwarzanych nieczystości płynnych i dopasowaniu odpowiedniego produktu. Decydując się na szambo betonowe w SYSTEM PLUS, mamy gwarancję doskonałej jakości prosto od producenta, bez pośredników i ich wysokich marż. Z uwagi na posiadany transport dostawa realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa dostawy wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design