1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Radom

Szamba betonowe Radom

Dla potencjalnych klientów z Radomia funkcjonujących na terenach pozbawionych dostępu do systemu kanalizacji miejskiej SYSTEM PLUS przygotował szeroką ofertę szamb betonowych wykonanych w jednolitym prostokątnym odlewie z wykorzystaniem specjalnego zbrojenia i certyfikowanego betonu dostarczanego przez znane europejskie firmy. Z uwagi na wielkość wytwarzanych nieczystości płynnych, klient może dokonać wyboru pośród dostępnych zbiorników o różnych wymiarach i pojemnościach. SYSTEM PLUS proponuje trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Jest to rozwiązanie odpowiednie dla średniej wielkości ścieków. Z uwagi na dwie komory ten rodzaj szamba betonowego można zaadaptować do wykonywania funkcji przydomowej oczyszczalni ścieków. Zgodnie z decyzją klienta SYSTEM PLUS wyposaża opcjonalnie zbiorniki dwukomorowe w dwa włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Dzięki temu regularna kontrola, czyszczenie i wypróżnianie z nieczystości jest bardzo łatwe. W przypadku obiektów, gdzie wytwarzane są duże ilości ścieków, doskonałym rozwiązaniem jest system modułowy polegający na odpowiednim zestawianiu szamb betonowych i tym samym powiększaniu pojemności do potrzebnej wielkości.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Dlaczego warto skorzystać z oferty SYSTEM PLUS?

Wybór szamba betonowego dostosowanego do wielkości generowanych nieczystości płynnych i posiadanej dokumentacji inwestycyjnej wiąże się jeszcze z innymi aspektami, które mają wpływ na ostateczny rezultat opłacalności inwestycji. Przede wszystkim, decydując się na produkt SYSTEM PLUS, mamy pewność najwyższej jakości prosto od producenta. W rezultacie uzyskujemy atrakcyjną cenę poprzez pominięcie wysokich marż funkcjonujących u pośredników. Ogólnie, dostępne w SYSTEM PLUS szamba betonowe przeznaczone są do bezpiecznego magazynowania ścieków wytwarzanych zarówno w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i w firmach. Dla właścicieli budynków w Radomiu, niepodłączonych do systemu kanalizacji miejskiej, produkty SYSTEM PLUS to najlepsze rozwiązanie ukierunkowane na użytkowanie z pełną ochroną zdrowia ludzi i środowiska naturalnego.

Ważne dokumenty

Dystrybucja szamb betonowych i usług na terenie całej Unii Europejskiej na podstawie Certyfikatu UE to wynik spełnienia wszelkich wymogów zgodnych z obowiązującymi w krajach członkowskich przepisów. Ponadto posiadane atesty ekologiczne, które świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze zbiorników SYSTEM PLUS, pozwalają na magazynowanie deszczówki i korzystanie z niej do różnych celów: do podlewania ogrodu czy mycia samochodu. Pozytywna decyzja odbioru szamba betonowego do użytkowania w przypadku inwestycji budowlanej jest wynikiem jakości produktów i wszelkich posiadanych dopuszczeń. Podobnie dotyczy to sprzedaży posiadanych przez klientów z Radomia obiektów z szambami betonowymi SYSTEM PLUS. Z uwagi nas posiadany specjalistyczny transport dostawa do klienta realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa transportu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design