1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Serock

Szamba betonowe Serock

Zapotrzebowanie na produkty gwarantujące pełną ochronę zdrowia i środowiska to dziś kierunek do użytkowania zgodnego z obowiązującymi przepisami. Dlatego szamba betonowe SYSTEM PLUS z Certyfikatem UE doskonale spełniają oczekiwania klientów z Serocka. SYSTEM PLUS dostarczając zbiorniki na teren całej Unii Europejskiej, potwierdza najwyższą jakość produktów. Również posiadane atesty ekologiczne świadczą o przyjaznym dla środowiska charakterze produkowanych szamb betonowych. Zbiorniki mogą być wykorzystywane zarówno do nieczystości płynnych, jak i do deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Każdy klient z Serocka dokonując zakupu zbiorników SYSTEM PLUS, uzyska nie tylko odbiór szamba betonowego w przypadku nowej budowy, ale także w sytuacji sprzedaży posiadanych obiektów z produktem SYSTEM PLUS. Zbiorniki sprawdzą się w różnych warunkach i mają zastosowanie do wszelkich obiektów, w tym między innymi domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw. Zakup w SYSTEM PLUS to pewność najwyższej jakości prosto od producenta i gwarancja atrakcyjnej ceny. Usługi pośredników sprzedaży to wysokie marże i produkty bez pewnej gwarancji jakości i szybkiej realizacji zlecenia.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Wybór produktów SYSTEM PLUS

Proponowane przez SYSTEM PLUS zbiorniki to prostokątne jednolite odlewy o różnych wymiarach i pojemnościach. Szamba betonowe wykonane są z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia dostarczanych przez uznane europejskie firmy. Klienci z Serocka mają do dyspozycji trwałe i wytrzymałe szamba betonowe, w tym: jednokomorowe z możliwością opróżniania ścieków raz w miesiącu oraz dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych środków bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Po wykonaniu odpowiedniej adaptacji zbiornik dwukomorowy może służyć jako przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wszystkie produkty SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Włazy tego rodzaju to łatwa kontrola szczelności, czyszczenie oraz odbiór ścieków. SYSTEM PLUS dla budynków z większymi potrzebami proponuje skorzystać z systemu modułowego, który polega na odpowiednim łączeniu zbiorników w celu zwiększenia pojemności.

Inne ważne informacje

Z uwagi na wielkość generowanych nieczystości warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia pracowników SYSTEM PLUS, którzy udzielą szczegółowych porad, jaki ewentualnie produkt dobrać. Pozwoli to na uniknięcie błędów w wyborze szamba betonowego. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design