1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Siedlce

Szamba betonowe Siedlce

W sytuacji, gdy rozpoczyna się budowę domu lub stawianie firmy na terenie bez możliwości podłączenia się do systemu kanalizacji miejskiej trzeba już mieć sprecyzowany plan działania jak zabezpieczyć w odpowiedni sposób wytwarzane nieczystości płynne. Nie wszystkie dostępne na rynku rozwiązania spełnią oczekiwania. Chociażby z tytułu uwarunkowań gruntowych. Dla potencjalnych klientów z Siedlec SYSTEM PLUS przygotował bogatą ofertę szamb betonowych wykonanych w jednolitym prostokątnym odlewie z wykorzystaniem specjalnego zbrojenia i certyfikowanego betonu dostarczanego przez znane europejskie firmy. SYSTEM PLUS spełniając wymogi Dyrektywy Unii Europejskiej, uzyskał bardzo ważny dokument: Certyfikat UE, który pozwolił na dystrybucję szamb betonowych i usług na terenie całej Unii Europejskiej. Dokument ten świadczy o tym, że produkty SYSTEM PLUS są najwyższej jakości i doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Ponadto posiadane atesty ekologiczne gwarantują o przyjaznym dla środowiska charakterze szamb betonowych SYSTEM PLUS. Zbiorniki świetnie nadają się do magazynowania deszczówki, którą można wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu czy mycia samochodu. Jakość produktów i posiadane dopuszczenia przekładają się na bezproblemowy odbiór szamba betonowego do użytkowania w przypadku inwestycji budowlanej. Również sprzedaż posiadanych przez klientów z Siedlec obiektów z szambami betonowymi SYSTEM PLUS nie stanowi problemu.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Co proponuje SYSTEM PLUS

Odpowiednim rozwiązaniem dla niedużej ilości wytwarzanych ścieków będą trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe dostępne w różnych wymiarach i pojemnościach. Dla średniej wielkości ścieków przeznaczone są zbiorniki dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Szamba betonowe posiadające dwie komory z powodzeniem mogą być wykorzystane jako przydomowe oczyszczalnie ścieków po wykonaniu określonej adaptacji. Zbiorniki zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Pozwala to na bezproblemowe czyszczenie i wypróżnianie z nieczystości oraz na systematyczną kontrolę szczelności. Dla budynków wielorodzinnych, obiektów gospodarczych i innych, w których wytwarzana jest znaczna ilość nieczystości płynnych, świetnym rozwiązaniem jest system modułowy polegający na odpowiednim zestawianiu szamb betonowych i tym samym powiększaniu pojemności do potrzebnej wielkości.

Korzystna oferta SYSTEM PLUS

Decyzja o zakupie produktu SYSTEM PLUS to pewność najwyższej jakości prosto od producenta z gwarancją atrakcyjnej ceny. Korzystanie z oferowanych zbiorników przez pośredników to nie tylko wysokie marże, ale także niepewność ich jakości i terminowych dostaw. Dostępne w SYSTEM PLUS szamba betonowe przeznaczone są do bezpiecznego magazynowania ścieków wytwarzanych zarówno w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i w firmach. Produkty SYSTEM PLUS to najlepsze rozwiązanie dla właścicieli budynków w Siedlcach ukierunkowane na użytkowanie z pełną ochroną zdrowia ludzi i środowiska naturalnego. Posiadany profesjonalny transport umożliwia dostawę do klienta realizowaną w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Usługa transportu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design