1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Sochaczew

Szamba betonowe Sochaczew

Warunkiem dopuszczenia zbiorników betonowych do użytkowania w różnych obiektach, w tym między innymi domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach Sochaczewa jest posiadanie najwyższej jakości w bezpiecznym magazynowaniu nieczystości płynnych. Z pewnością szamba betonowe SYSTEM PLUS spełnią oczekiwania w zakresie każdego warunku miejsca posadowienia i wszelkich wymogów dotyczących ochrony zdrowia i środowiska. Zbiorniki SYSTEM PLUS posiadają atesty ekologiczne, które gwarantują przyjazny dla środowiska charakter użytkowania. Produkty mogą być wykorzystywane przez klientów Sochaczewa zarówno do nieczystości płynnych, jak i do deszczówki, którą stosuje się do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Najważniejszym jednak dokumentem jest Certyfikat UE, który posiada SYSTEM PLUS. Szamba betonowe dostarczane są na teren całej Unii Europejskiej. Certyfikat UE zapewnia o najwyższej jakości produktów. Każdy klient z Sochaczewa dokonując zakupu produktu SYSTEM PLUS, bez problemu uzyska odbiór szamba betonowego w przypadku prowadzonej inwestycji budowlanej oraz w przypadku sprzedaży posiadanych obiektów ze zbiornikiem SYSTEM PLUS.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS

Zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS to przede wszystkim najwyższa jakość prosto od producenta i pewność atrakcyjnej ceny. Usługi pośredników to najczęściej wysokie marże i produkty bez gwarancji odpowiedniej jakości oraz szybkiej realizacji zamówienia. Oferowane przez SYSTEM PLUS zbiorniki to prostokątne jednolite odlewy o różnych wymiarach i pojemnościach. Szamba betonowe produkowane są z certyfikowanego betonu i specjalistycznego zbrojenia dostarczanych przez uznanych europejskich dostawców. Klienci z Sochaczewa mają możliwość wyboru trwałych i wytrzymałych szamb betonowych jednokomorowych z opróżnianiem ścieków raz w miesiącu lub dwukomorowych z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. W przypadku generowania dużych ilości nieczystości płynnych doskonale sprawdza się system modułowy, który pozwala na łączenie szamb betonowych SYSTEM PLUS jeden obok drugiego lub jeden na drugim, powiększając w ten sposób pojemność do określonej wielkości. Zbiornik dwukomorowy może również służyć jako przydomowa oczyszczalnia ścieków – warunkiem jest wykonanie odpowiedniej adaptacji. Niezależnie jakie szambo betonowe SYSTEM PLUS jest wybrane, opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Systematyczna kontrola szczelności, czyszczenie oraz odbiór ścieków nie stanowi już problemu.

Istotne dla klienta informacje

SYSTEM PLUS na każdym etapie produkcji szamb betonowych stawia na innowacyjne technologie, które gwarantują bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z pewnością pełnej ochrony zdrowia i środowiska oraz długoletniego użytkowania. Zbiorniki doskonale sprawdzają się w każdych warunkach gruntowych oraz terenowych. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design