1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Warka

Szamba betonowe Warka

Trwałe i wytrzymałe szamba betonowe SYSTEM PLUS to przede wszystkim produkty jednokomorowe z opróżnianiem nieczystości płynnych raz w miesiącu, a także dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Zbiorniki SYSTEM PLUS to doskonała alternatywa dla braku dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Szamba betonowe SYSTEM PLUS gwarantują klientom z Warki wieloletnie użytkowanie z pewnością bezpiecznego magazynowania ścieków i gwarancją ochrony zdrowia i środowiska. Wynika to z zastosowania innowacyjnych technologii oraz certyfikowanego betonu i specjalistycznego zbrojenia pochodzących od uznanych europejskich dostawców. SYSTEM PLUS po spełnieniu wymogów Dyrektywy Unii Europejskiej uzyskał Certyfikat UE, który jest gwarancją bezproblemowego odbioru szamba betonowego SYSTEM PLUS w przypadku prowadzonej inwestycji budowlanej oraz sprzedaży posiadanego budynku. Produkty SYSTEM PLUS to doskonałe rozwiązanie, które wypełni każde warunki niezależnie od trudności występujących w miejscu posadowienia. W obiektach, gdzie wytwarzana jest zdecydowanie większa ilość nieczystości płynnych, świetnie sprawdzi się system modułowy, który polega na odpowiednim łączeniu szamb betonowych dla uzyskania pojemności pozwalającej spełnić określone potrzeby.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Zakup szamba betonowego SYSTEM PLUS

To pewność, że produkty dwukomorowe po wykonaniu odpowiedniej adaptacji doskonale sprawdzą się jako przydomowe oczyszczalnie ścieków. Jednolity odlew, kształt prostokąta oraz różne pojemności i wymiary to możliwość dostosowania zbiorników SYSTEM PLUS do każdej potrzeby. Produkty SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie, a tym samym kontrolę szczelności, czyszczenie i bezproblemowy odbiór nieczystości płynnych. Dystrybucja produktów i usług na teren całej Unii Europejskiej oraz gwarancja najwyższej jakości szamb betonowych z Certyfikatem UE to dla każdego klienta z Warki pewność idealnego wyboru dla bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach. Posiadane atesty ekologiczne zapewniają przyjazny dla środowiska charakter użytkowania szamb betonowych SYSTEM PLUS i możliwość ich wykorzystania zarówno do gromadzenia nieczystości płynnych, jak i wody opadowej, która nadaje się do mycia samochodu i podlewania ogrodu.

Korzystny wybór zbiorników SYSTEM PLUS

Wybór produktów SYSTEM PLUS podyktowany jest nie tylko jakością, ale również atrakcyjną ceną. W tej sytuacji korzystanie z usług pośredników sprzedaży to nierzadko wysokie marże, długie terminy realizacji i niepewność jakości szamb betonowych. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design