1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Warszawa

Szamba betonowe Warszawa

Bogata oferta szamb betonowych SYSTEM PLUS to przede wszystkim produkty wykonane z certyfikowanego betonu i odpowiedniego zbrojenia dostarczanego przez uznanych na rynku europejskich dostawców. Zbiorniki w kształcie prostokąta produkowane są w różnych wymiarach, a co za tym idzie w różnych pojemnościach, zapewniając każdemu klientowi z Warszawy odpowiedni wybór szamba betonowego dopasowanego do wielkości wytwarzanych nieczystości płynnych i posiadanej dokumentacji inwestycyjnej. Dokonując wyboru produktu SYSTEM PLUS, mamy pewność najwyższej jakości prosto od producenta. Taka decyzja to również atrakcyjna cena i pominięcie wysokich marż funkcjonujących u pośredników. Dostępne w ofercie szamba betonowe przeznaczone są do magazynowania nieczystości płynnych generowanych w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz w budynkach użyteczności publicznej, różnych instytucji i w przedsiębiorstwach. Dla zarządzających różnorodnymi obiektami niepodłączonych do systemu kanalizacji miejskiej, produkty SYSTEM PLUS to najlepsze rozwiązanie ukierunkowane na bezpieczeństwo użytkowania.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Trwałe i wytrzymałe produkty SYSTEM PLUS

Oferta SYSTEM PLUS obejmuje trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe oraz dwukomorowe, które gwarantują opróżnianie ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji środków bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Jest to rozwiązanie pod każdym względem efektywne, w tym również ze względów finansowych. Szamba betonowe dwukomorowe świetnie można dostosować do funkcji przydomowej oczyszczalni ścieków. Tego rodzaju produkty wyposażane są opcjonalnie w dwa włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Pozwala to na bezproblemową i regularną kontrolę, czyszczenie i prosty odbiór nieczystości. Dla klientów z Warszawy generujących znaczne ilości ścieków ciekawym rozwiązaniem odpowiedniego ich zabezpieczenia jest tzw. system modułowy, który pozwala na łączenie zbiorników do uzyskania odpowiedniej do potrzeb pojemności.

Unijne uprawnienia

SYSTEM PLUS po spełnieniu określonych przez przepisy wymogów uzyskał Certyfikat UE, który uprawnia firmę do dystrybucji szamb betonowych i usług na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadanie własnego profesjonalnego transportu pozwala na bezproblemową dostawę do klienta w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Wycena usługi jest indywidualna. Posiadane atesty ekologiczne to nie tylko świadectwo przyjaznego dla środowiska produktu, ale również możliwość wykorzystania szamb betonowych do odbioru i magazynowania wody opadowej tzw. deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu. Wszelkie posiadane przez SYSTEM PLUS dopuszczenia pozwolą każdemu klientowi z Warszawy uzyskać pozytywną decyzję odbioru szamba betonowego do użytkowania, również w przypadku sprzedaży posiadanej nieruchomości. SYSTEM PLUS ponadto zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design