1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Wolomin

Szamba betonowe Wołomin

Po spełnieniu wymogów Dyrektywy Unii Europejskiej SYSTEM PLUS uzyskał Certyfikat UE, który gwarantuje najwyższą jakość szamb betonowych oraz ich dystrybucję na teren całej Unii Europejskiej. Dla każdego klienta z Wołomina oznacza to w przypadku prowadzonej inwestycji budowlanej powiązanej z zakupem szamba betonowego oraz w sytuacji sprzedaży posiadanego budynku ze zbiornikiem SYSTEM PLUS uzyskanie wymaganych odbiorów. Ponadto posiadane atesty ekologiczne gwarantują przyjazny dla środowiska charakter użytkowania zbiorników i mogą być wykorzystywane zarówno do magazynowania nieczystości płynnych, jak i wody opadowej, która świetnie nadaje się do mycia samochodu i podlewania ogrodu. Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw Wołomina zbiorniki SYSTEM PLUS do magazynowania generowanych nieczystości płynnych to gwarancja ochrony zdrowia i środowiska. Szamba betonowe SYSTEM PLUS dla miejsc bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej są odpowiednimi produktami zapewniającymi doskonałą jakość oraz atrakcyjne ceny. Zbiorniki SYSTEM PLUS sprawdzają się w każdych warunkach gruntowych o różnym ukształtowaniu.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Nowoczesne rozwiązania

SYSTEM PLUS w fazie produkcji szamb betonowych korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które w końcowym efekcie zapewniają pełne bezpieczeństwo magazynowania nieczystości płynnych oraz wieloletnie użytkowanie. Przede wszystkim zbiorniki wykonane są z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia pochodzących od uznanych europejskich dostawców. Wykonane z jednolitego odlewu zapewniają klientom z Wołomina różne pojemności i wymiary. Produkty SYSTEM PLUS to trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe z opróżnianiem nieczystości płynnych raz w miesiącu, a także dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Zbiorniki dwukomorowe po wykonaniu odpowiedniej adaptacji doskonale sprawdzą się jako przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wszystkie szamba betonowe SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Pozwala to na bezproblemową kontrolę szczelności, systematyczne czyszczenie i łatwy odbiór nieczystości płynnych.

Dodatkowe argumenty wyboru SYSTEM PLUS

Jedna uwaga: korzystanie z usług oferowanych przez pośredników sprzedaży wiąże się z funkcjonującymi u nich wysokimi marżami oraz niepewnością terminowej realizacji ewentualnego zlecenia. Dla budynków, gdzie generowana jest duża ilość ścieków, przeznaczony jest system modułowy, który polega na odpowiednim łączeniu produktów dla uzyskania pojemności dostosowanej do określonych potrzeb. Polega to na ustawieniu szamb jedno obok drugiego lub jedno na drugim. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design