1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Zabki

Szamba betonowe Ząbki

Dla klientów z Ząbek pozbawionych dostępu do systemu kanalizacji miejskiej zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS to nie tylko najwyższa jakość prosto od producenta, ale również pewność atrakcyjnej ceny. Dlatego korzystanie z usług pośredników sprzedaży przekłada się najczęściej na wysokie marże i produkty bez należytej gwarancji oraz szybkiej realizacji zamówienia. Proponowane przez SYSTEM PLUS szamba betonowe to prostokątne jednolite odlewy o różnych wymiarach i pojemnościach. Zbiorniki produkowane są z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia dostarczanych przez przodujących europejskich dostawców. Klienci z Ząbek mają możliwość wyboru trwałych i wytrzymałych szamb betonowych jednokomorowych z opróżnianiem ścieków raz w miesiącu lub dwukomorowych z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Dla budynków, gdzie generowana jest duża wielkość nieczystości płynnych, przeznaczony jest system modułowy, który pozwala na łączenie szamb betonowych SYSTEM PLUS jeden obok drugiego lub jeden na drugim w celu uzyskania odpowiedniej pojemności. Szambo dwukomorowe może również funkcjonować jako przydomowa oczyszczalnia ścieków – pod warunkiem wykonania adaptacji. Wszystkie szamba betonowe SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Stała kontrola szczelności, czyszczenie wewnętrzne oraz odbiór ścieków odbywa się bezproblemowo.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Co świadczy o najwyższej jakości produktów SYSTEM PLUS?

SYSTEM PLUS w każdym zakresie produkcji szamb betonowych stawia na nowoczesne technologie, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo magazynowania nieczystości płynnych z gwarancją pełnej ochrony zdrowia i środowiska oraz długoletniego użytkowania. Zbiorniki betonowe świetnie sprawdzają się w różnych warunkach gruntowych oraz terenowych. Warunkiem dopuszczenia szamb betonowych do użytkowania we wszelkich obiektach, w tym między innymi domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, instytucjach i przedsiębiorstwach Ząbek jest posiadanie najwyższej jakości w bezpiecznym magazynowaniu nieczystości płynnych. Produkty SYSTEM PLUS posiadają atesty ekologiczne, które zapewniają przyjazny dla środowiska charakter użytkowania. Zbiorniki mogą użytkowane przez klientów z Ząbek do nieczystości płynnych i również do deszczówki, którą można spożytkować do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Najbardziej istotnym dokumentem jest jednak Certyfikat UE, który posiada SYSTEM PLUS. Szamba betonowe dostarczane są na teren całej Unii Europejskiej.

Dlaczego Certyfikat UE jest tak ważny?

Certyfikat UE, który jest wynikiem spełnienia wszelkich wymogów Dyrektywy Unii Europejskiej, zapewnia o najwyższej jakości produktów. Każdy klient z Ząbek, dokonując zakupu w SYSTEM PLUS, bez problemu uzyska odbiór szamba betonowego w przypadku prowadzonej przez siebie inwestycji budowlanej oraz w przypadku sprzedaży posiadanych obiektów ze zbiornikiem SYSTEM PLUS. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design