1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Mazowieckie
  4. Zyrardow

Szamba betonowe Żyrardów

W sytuacji umieszczenia działalności gospodarczej w rejonie, gdzie nie funkcjonuje system kanalizacji miejskiej, inwestorzy z Żyrardowa muszą liczyć się z obowiązkiem zapewnienia takich rozwiązań, które spełnią nie tylko oczekiwania w zakresie zabezpieczenia określonych potrzeb, ale także wszelkie wymogi bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych z gwarancją ochrony zdrowia i środowiska. Szamba betonowe SYSTEM PLUS to doskonałe rozwiązanie, które wypełni każde warunki niezależnie od trudności występujących w miejscu posadowienia. Szamba betonowe SYSTEM PLUS są odpowiednimi produktami zapewniającymi doskonałą jakość oraz atrakcyjne ceny. Dlatego należy zwrócić uwagę na fakt, że korzystanie z usług oferowanych przez pośredników sprzedaży wiąże się z wysokimi marżami oraz niepewnością terminowej realizacji zlecenia. Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, instytucji i przedsiębiorstw Żyrardowa zbiorniki SYSTEM PLUS do gromadzenia wytwarzanych nieczystości płynnych to gwarancja pełnego ich zabezpieczenia. Dla budynków, gdzie generowana jest duża ilość ścieków, przeznaczony jest system modułowy, który polega na odpowiednim łączeniu produktów dla uzyskania pojemności dostosowanej do określonych potrzeb.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Produkty SYSTEM PLUS

Wieloletnie użytkowanie szamb betonowych SYSTEM PLUS to wynik zastosowania nowoczesnych technologii oraz certyfikowanego betonu i specjalistycznego zbrojenia pochodzących od uznanych europejskich dostawców. Wykonane z jednolitego odlewu w kształcie prostokąta zapewniają klientom z Żyrardowa różne pojemności i wymiary. Produkty SYSTEM PLUS to trwałe i wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe z opróżnianiem nieczystości płynnych raz w miesiącu, a także dwukomorowe z opróżnianiem ścieków raz w roku po wykonaniu drenażu i aplikacji specjalnych tabletek bakteryjnych do komory z gęstym zanieczyszczeniem. Wszystkie szamba betonowe SYSTEM PLUS opcjonalnie wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Pozwala to na łatwą kontrolę szczelności, systematyczne czyszczenie i bezproblemowy odbiór nieczystości płynnych. Szamba dwukomorowe po wykonaniu odpowiedniej adaptacji znakomicie sprawdzą się jako przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Kolejne atuty wyboru SYSTEM PLUS

Certyfikat UE to najważniejszy dokument uzyskany przez SYSTEM PLUS po spełnieniu wszelkich wymogów wynikających z obowiązujących przepisów. Pozwala to na dystrybucję produktów i usług na teren całej Unii Europejskiej oraz gwarantuje najwyższą jakość szamb betonowych. Dla każdego klienta z Żyrardowa oznacza to nie tylko bezproblemowy odbiór szamba betonowego SYSTEM PLUS w przypadku prowadzonej inwestycji budowlanej, ale także sprzedaży posiadanego budynku ze zbiornikiem SYSTEM PLUS. Natomiast posiadane atesty ekologiczne zapewniają przyjazny dla środowiska charakter użytkowania zbiorników i możliwość ich wykorzystania zarówno do magazynowania nieczystości płynnych, jak i deszczówki, która idealnie nadaje się do mycia samochodu i podlewania ogrodu. Z uwagi na posiadany transport dostawa zbiorników realizowana jest w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa przewozu wyceniana jest indywidualnie. SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design