1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Opolskie
  4. Kedzierzyn kozle

Szamba betonowe - Kędzierzyn-Koźle

Obowiązujące przepisy dotyczące odpowiedniego i bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych nakładają na właścicieli posesji z miejscowości Kędzierzyn-Koźle wymianę aktualnie funkcjonujących instalacji kanalizacyjnych i zbiorników, które nie spełniają już określonych norm. Zapewnienie ochrony zdrowia i środowiska to podstawowa funkcja najwyższej jakości szamb betonowych oferowanych przez SYSTEM PLUS. Z pewnością oczekiwania inwestorów dzięki niezwykle funkcjonalnym, bezodpływowym i ekologicznym zbiornikom będą w pełni zrealizowane. Zwracamy przy okazji uwagę, że warto skorzystać z bezpośredniego zakupu danego produktu u nas, ponieważ korzystanie z usług pośredników zwiększa koszty. Atrakcyjna cena, możliwość bezproblemowego wyboru szamba betonowego adekwatnego do potrzeb, wyceniana indywidualnie dostawa dokonywana profesjonalnym transportem zaspokoi nawet wymagających klientów z miejscowości Kędzierzyn-Koźle i okolic. Nasze produkty są rozwiązaniem nie tylko dla gospodarstw indywidualnych, ale także dla podmiotów gospodarczych oraz różnego rodzaju instytucji.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Możemy się pochwalić...

…funkcjonalnymi rozwiązaniami oferowanymi dla potencjalnych klientów z miejscowości Kędzierzyn-Koźle w postaci szamb betonowych o określonych parametrach:

  • zbiornik jednokomorowy lub dwukomorowy wykonany z jednolitego odlewu w systemie modułowym (możliwość łączenia w celu powiększenia pojemności poprzez dostawienie lub ustawienie jedno na drugim),
  • pokrywa (montowana i klejona mrozoodpornymi środkami po posadowieniu szamba betonowego w wykopie),
  • właz rewizyjny – opróżnianie zawartości zbiornika, czyszczenie oraz kontrola szczelności.

Wyjątkowa trwałość, niezwykła odporność na działanie agresywnych czynników oraz idealna szczelność wykluczająca przesiąkanie zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika i przenikanie wód gruntowych do środka to szczególne zalety szamb betonowych SYSTEM PLUS. Nasze szamba betonowe mogą być wykorzystywane nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

Co jest ważne?

SYSTEM PLUS jako jeden z liderów w branży – dzięki wdrożonym standardom i produkcji najwyższej jakości szamb betonowych – uzyskał Certyfikat UE. Pozwala nam to na dostawy zbiorników również na teren Unii Europejskiej. Dla mieszkańców miejscowości Kędzierzyn-Koźle proponujemy trwałe i wytrzymałe szamba betonowe, które w przypadku złożenia zamówienia dostarczamy własnym specjalistycznym transportem w ciągu maksymalnie 5 dni. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo przewozu, każdy transport jest wyceniany indywidualnie. Oferujemy także bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lat gwarancji!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design