1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Opolskie
  4. Opole

Szamba betonowe - Opole

Dla właścicieli budynków już istniejących czy też nowo powstających z Opola i okolic w sytuacji braku możliwości podłączenia się do kanalizacji miejskiej dostosowanie się do aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych jest koniecznością. Szukanie odpowiednich rozwiązań, by zapewnić ochronę zdrowia i środowiska, to nasza wspólna sprawa i dlatego SYSTEM PLUS, producent najwyższej jakości szamb betonowych stanowiących funkcjonalne, bezodpływowe i ekologiczne zbiorniki, spełnia z pewnością te oczekiwania. Warto skorzystać z propozycji zakupu bezpośrednio u producenta, zwłaszcza, że są w atrakcyjnej cenie, biorąc pod uwagę pominięcie kosztownych marż naliczanych przez pośredników sprzedaży. Szamba betonowe dostarczamy własnym, specjalistycznym transportem przygotowanym do tego rodzaju przewozów, jest on wyceniany indywidualnie. Każde z naszych zbiorników betonowych wykonane w różnych rozmiarach i typach w pełni zaspokoi indywidualne potrzeby i wymagania wszystkich klientów z Opola lub jego okolic. Nasze produkty są rozwiązaniem nie tylko dla domów jednorodzinnych, ale także dla przedsiębiorstw oraz obiektów użyteczności publicznej.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Podstawowe dane i zalety

Potencjalnych odbiorców z Opola i okolic możemy zapewnić, że oferowane przez nas szamba betonowe stanowią niezwykle funkcjonalne rozwiązania, na które składają się:

  • monolityczny zbiornik jednokomorowy lub dwukomorowy wykonanych w systemie modułowym (możliwość łączenia w celu powiększenia pojemności),
  • pokrywa (montowana po posadowieniu szamba betonowego w wykopie z wykorzystaniem specjalnych klejów odpornych na wodę i mróz),
  • właz rewizyjny, który umożliwia opróżnianie zawartości zbiornika, ewentualne czyszczenie, oraz kontrolę szczelności.

Szczególnymi zaletami szamb betonowych SYSTEM PLUS są: wyjątkowa trwałość (zwłaszcza w porównaniu ze zbiornikami produkowanymi z tworzyw sztucznych), bardzo duża odporność na działanie czynników agresywnych wewnętrznych, atmosferycznych i działających w gruncie oraz niezwykła szczelność całkowicie wykluczająca przesiąkanie zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika i przenikanie wód gruntowych do środka. Nasze szamba betonowe dają możliwość posadowienia nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

Co jeszcze jest ważne dla klientów?

Jako producent SYSTEM PLUS szczególny nacisk kładzie na uzyskanie najwyższej jakości produkowanych szamb betonowych opatrzonych uzyskanym Certyfikatem UE, dzięki któremu mamy możliwość dostawy zbiorników na nieczystości płynne, nawet na terenie całej Unii Europejskiej, a tym samym na teren naszego kraju do każdej miejscowości, również do Opola i okolic. W przypadku Waszego zainteresowania ofertą niezwykle trwałych i wytrzymałych szamb betonowych zachęcamy do kontaktu z nami. Realizacja ewentualnego zamówienia po uzgodnieniu wszelkich szczegółów może nastąpić w bardzo szybkim czasie (kilka dni) naszym specjalistycznym transportem (z uwagi na pełne zabezpieczenie zbiornika przed przesuwaniem i uszkodzeniem), którego koszt ustalany jest indywidualnie. Ponadto zapewniamy bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lat gwarancji!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design