1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Podkarpackie
  4. Lezajsk

Szamba betonowe Leżajsk

Niedostosowanie w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych funkcjonujących na terenach miejscowości Leżajsk i okolic dotychczasowych zbiorników wymusza na ich właścicielach poszukiwanie takich rozwiązań, które nie tylko zapewnią ochronę zdrowia i środowiska, ale również wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Z pewnością takie warunki spełniają najwyższej jakości szamba betonowe SYSTEM PLUS produkowane zgodnie z wymogami norm obowiązujących w Unii Europejskiej. Uzyskany dzięki temu Certyfikat UE to swoisty gwarant wspomnianej jakości i pewność użytkowania w każdych warunkach, również na terenach szczególnie trudnych, takich jak na przykład z wysokim poziomem wód gruntowych, gdzie dochodzi do wypychania zbiorników z tworzywa sztucznego. Istotnym aspektem determinującym wybór produktów SYSTEM PLUS jest ich atrakcyjna cena.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Co jeszcze decyduje o wyborze szamb betonowych SYSTEM PLUS?

Z uwagi na jasną zasadę przyjętą w SYSTEM PLUS o dążeniu do najwyższej jakości produkowanych szamb betonowych, ich zalety przejawiają się przede wszystkim:

  • szerokim wyborem produktów o różnej pojemności, w tym zbiorników jednokomorowych (wywóz nieczystości raz w miesiącu) i dwukomorowych (wywóz nieczystości raz w roku po spełnieniu warunków ujętych w zaleceniach),
  • wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, również na przejazd ciężkich pojazdów,
  • doskonałą szczelnością (zastosowanie specjalnych środków izolujących oraz klejów wodoodpornych i mrozoodpornych do montażu pokrywy zbiornika),
  • możliwością wykorzystania systemu modułowego (zwiększenie pojemności poprzez dostawienie drugiego zbiornika lub posadowienie jednego na drugim).

Szamba betonowe SYSTEM PLUS wykonane z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia są nie tylko odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne, ale również na czynniki działające wewnątrz. Warto skorzystać z rady SYSTEM PLUS i wybrać produkt o określonej pojemności dostosowanej zarówno do potrzeb, jak i do obsługującego dany rejon wozu asenizacyjnego. Podyktowane jest to względami ekonomicznymi, ponieważ większa pojemność szamba betonowego to w rezultacie dwa wywozy nieczystości płynnych, a mniejsza oznacza i tak pełną płatność za kurs.

Klientom z Leżajska i okolic SYSTEM PLUS zapewnia profesjonalną dostawę zbiorników z wykorzystaniem własnego transportu do miejsca posadowienia w ciągu 5 dni roboczych, licząc od daty zamówienia i indywidualną wyceną usługi oraz bezpłatny montaż i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design