1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Podkarpackie
  4. Przemysl

Szamba betonowe Przemyśl

Dla klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji posiadających swoje siedziby na obrzeżach Przemyśla i w jego okolicach brak dostępu do kanalizacji miejskiej stanowi nie lada problem. Dotychczas stosowane rozwiązania, które nie spełniają już określonych warunków bezpiecznego magazynowania generowanych nieczystości płynnych, podlegają już wymianie. Poszukiwanie odpowiednich produktów w postaci zbiorników bezodpływowych i ich wybór nierzadko może się okazać chwilowym, ponieważ tak jak w przypadku szamb z tworzywa sztucznego nie spełnią one warunków posadowienia z uwagi na wypychanie wód gruntowych. Również ich szczelność okazuje się mitem. Najlepszym sposobem pewnej i bezproblemowej dbałości o odbiór, magazynowanie, ochronę zdrowia, ochronę środowiska i to przez wiele lat to wybór szamb betonowych SYSTEM PLUS. Wysoka jakość produktów wykonanych z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia z dodatkiem specjalistycznych izolacji pozwoliła SYSTEM PLUS dostarczać swoje produkty na teren całej Unii Europejskiej. To zasługa przede wszystkim spełnienia wysokich norm, co przełożyło się posiadaniem Certyfikatu UE. Ponadto atrakcyjne ceny to dodatkowy i niebagatelny atut decydujący o wyborze szamba betonowego SYSTEM PLUS. Tym bardziej że ceny funkcjonujące u pośredników są dużo wyższe, warto skorzystać z zakupu bezpośrednio u producenta.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Co jeszcze wpływa na wybór oferty SYSTEM PLUS?

Z pewnością gwarancja doskonałych parametrów i funkcjonalnych rozwiązań jest świetnym argumentem, by skorzystać z oferty SYSTEM PLUS:

  • możliwość wyboru zbiorników jednokomorowych lub dwukomorowych zgodnie z potrzebami,
  • możliwość skorzystania z systemu modułowego w celu powiększenia pojemności – jej uzyskanie polega na dostawieniu drugiego zbiornika lub ustawieniu jeden na drugim,
  • jednolity odlew złożony z czterech ścian i dna,
  • pokrywa klejona specjalnymi klejami o właściwościach wodoodpornych i mrozoodpornych,
  • trwałość użytkowania dochodząca nawet do kilkudziesięciu lat,
  • doskonała odporność na działanie agresywnych czynników wewnątrz zbiornika, atmosferycznych oraz działających w gruncie,
  • zastosowanie włazów rewizyjnych umożliwiających swobodne opróżnianie nieczystości, okresowe czyszczenie oraz kontrolę szczelności.

Niezwykle ważne!

SYSTEM PLUS jako producent najwyższej jakości szamb betonowych dedykowanych klientom z Przemyśla zapewnia w przypadku decyzji o zakupie specjalistyczny transport zbiorników w miejsce posadowienia w cenie ustalanej indywidualnie do każdego zlecenia w przeciągu 5 dni roboczych oraz bezpłatny montaż i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design