1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Podlaskie
  4. Augustow

Szamba betonowe Augustów

Wysokiej jakości szamba betonowe oferowane przez SYSTEM PLUS to skuteczne rozwiązanie dla braku dostępu do sieci kanalizacyjnej. Problem, z którym wciąż boryka się wielu mieszkańców różnych regionów Polski, dotyczy również Augustowa i okolic. Prefabrykowane zbiorniki betonowe na nieczystości płynne stanowią świetną alternatywę dla przydomowych oczyszczalni ścieków niespełniających wymogów bezpiecznego magazynowania i z powodzeniem mogą być instalowane nawet w miejscach zlokalizowanych na obszarach górskich oraz na terenach podmokłych.

Dostępne w szerokiej ofercie szamba betonowe to konstrukcje jednokomorowe i dwukomorowe odpowiednie dla mniejszych lub większych potrzeb, wyróżniające się wytrzymałością oraz trwałością użytkowania przez wiele lat. Żelbetowe zbiorniki dodatkowo zabezpieczone specjalnymi preparatami uszczelniającymi są odporne na działanie szkodliwych czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Podstawowe etapy produkcji

Pierwszym i najważniejszym etapem produkcji szamb betonowych SYSTEM PLUS jest wykonanie jednolitego odlewu (cztery ściany i dno) z wykorzystaniem najwyższej klasy certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia oraz odpowiednich środków uszczelniających naturalne dla odlewu pory. Drugi etap obejmuje wykonanie podwójnej warstwy izolacyjnej, która pozwala zagwarantować klientom idealną szczelność zbiorników. Ponadto pokrywy szamb betonowych, stanowiące odrębny element produktu, montowane są po posadowieniu zbiorników w wykopie z użyciem specjalistycznych klejów odpornych na wodę i mróz. Z uwagi na szczególną cechę charakteryzującą szamba betonowe SYSTEM PLUS tj. system modułowy, w którym są produkowane, klienci o dużych potrzebach magazynowania nieczystości płynnych bez problemu uzyskają satysfakcjonującą pojemność poprzez dostawienie drugiego zbiornika. I równie ważne dla każdego klienta, to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Dopuszczenia UE

Produkując przez wiele lat zbiorniki betonowe, których przeznaczeniem jest bezpieczne magazynowanie wytwarzanych nieczystości płynnych, SYSTEM PLUS uzyskał nie tylko ogromne doświadczenie, ale także najwyższą jakość produktów potwierdzoną Certyfikatem UE, który jednocześnie uprawnia do wykonywania dostaw na terenie całej Unii Europejskiej. Z uwagi na posiadany specjalistyczny transport, SYSTEM PLUS organizuje profesjonalne dostawy w każde miejsce Augustowa i okolic zgodnie z ustaleniami w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Koszt usługi wyceniany jest indywidualnie. To nie wszystko, klienci mogą również liczyć na bezpłatny montaż szamba betonowego i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design