1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Podlaskie
  4. Siemiatycze

Szamba betonowe Siemiatycze

Wielu mieszkańców Siemiatycz, podejmując się budowy domu na obrzeżach miasta, swoją decyzję tłumaczy najczęściej zbyt dużymi kosztami zakupu działki w centrum, chęcią posiadania swojego, zacisznego miejsca do życia po trudach codziennego dnia. Jednak taki wybór często jest okupiony brakiem możliwości podłączenia się do kanalizacji miejskiej. Pomimo ogromnych zmian, jakie zaszły w Polsce, niestety takie tereny jeszcze istnieją, ale i też powstają nowe ze względu na aktualne przekształcenia np. gorszej jakości ziemi rolnej na cele budowlane. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę zastosowanie alternatywnego rozwiązania w celu odpowiedniego i bezpiecznego magazynowania wytwarzanych nieczystości płynnych. Obowiązujące przepisy są co prawda surowe, ale z korzyścią dla ochrony zdrowia i środowiska. SYSTEM PLUS jako doświadczony producent szamb betonowych jest doskonale przygotowany do realizacji ewentualnych zamówień i to pod każdym względem. Posiadane atesty i dopuszczenia pozwalają na bezproblemowe odbiory montowanych bezodpływowych zbiorników SYSTEM PLUS.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

O czym warto wiedzieć

Odpowiednio zbrojone szambo betonowe SYSTEM PLUS to przede wszystkim jeden odlew, na który składa się dno i cztery ściany. Odrębnym elementem jest pokrywa, którą montuje się po umiejscowieniu zbiornika w wykopie. Podczas jej montażu stosuje się kleje o właściwościach wodoodpornych i mrozoodpornych. W ofercie dla klientów z Siemiatycz dostępne są zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe o różnych pojemnościach i w kształcie prostokąta. Szamba betonowe SYSTEM PLUS to trwałe i odporne produkty, również na wypychanie przez wody gruntowe. Wyjątkową szczelność zbiorników uzyskano poprzez zastosowanie najwyższej jakości certyfikowanego betonu, substancji uszczelniających oraz odpowiednich izolacji zewnętrznych. Szamba betonowe SYSTEM PLUS są wytrzymałe na działania niekorzystnych czynników środowiskowych oraz działających wewnątrz komory zbiornika. O czym warto wiedzieć: wybór odpowiedniego pojemnością szamba betonowego warto dostosować do obsługującego dany teren wozu asenizacyjnego. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kosztów. Ponadto zbiorniki SYSTEM PLUS mają możliwość swobodnego łączenia (system modułowy), co z kolei umożliwia zabezpieczenie większych ilości generowanych nieczystości płynnych.

Dlaczego SYSTEM PLUS?

Z wyżej wymienionych powodów, ale najważniejsze to oparte o nowoczesne technologie doświadczenie SYSTEM PLUS, które pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiej jakości produkowanych szamb betonowych. Wieloletnie użytkowanie, trwałość i odporność na różnorodne oddziaływania czynników potwierdzone Certyfikatem UE, atestami ekologicznymi i wszelkimi dopuszczeniami umożliwiają bezproblemowo korzystać z szamb betonowych SYSTEM PLUS. Pewność specjalistycznej dostawy zbiorników betonowych do miejsca przeznaczenia na terenie Siemiatycz i okolic za sprawą profesjonalnego transportu w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia! A do tego bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design