1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Podlaskie
  4. Suwalki

Szamba betonowe Suwałki

Suwałki i ich mieszkańcy oraz przedsiębiorstwa nie są wolne od miejsc pozbawionych dostępu do infrastruktury kanalizacyjnej. Za obecnym tempem budowy własnych domów i sytuowania działalności gospodarczej na obrzeżach miasta nie nadążają inwestycje w rozbudowę istniejącej kanalizacji miejskiej. Dotychczasowe rozwiązania, z uwagi na ich niedostosowanie do bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych, skłaniają zainteresowanych do poszukiwań odpowiednich zbiorników, które zapewnią pełną ochronę zdrowia i środowiska. SYSTEM PLUS jako producent wysokiej jakości szamb betonowych jest świetnie przygotowany do realizacji każdego zapotrzebowania bez względu na oczekiwania w zakresie potrzeb i trudności wynikających z ukształtowania terenu. Zbiorniki betonowe, z uwagi na posiadane atesty ekologiczne i wszelkie dopuszczenia, z powodzeniem wypełnią założenia dokumentacji inwestycyjnych. SYSTEM PLUS jako dostawca specjalistycznych usług i żelbetowych szamb to świetny wybór również ze względu na atrakcyjne ceny.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Oferta godna uwagi

Biorąc pod uwagę zdecydowane ukierunkowanie działań SYSTEM PLUS na osiągnięcie najwyższej jakości swoich produktów, można śmiało stwierdzić, że proponowane szamba betonowe wypełniają wszelkie normy i warunki bezpiecznego odbioru i magazynowania nieczystości płynnych. Dla klientów z Suwałk bezodpływowe zbiorniki SYSTEM PLUS to między innymi:

  • możliwość wyboru z szerokiej oferty odpowiedniego do potrzeb szamba jednokomorowego lub dwukomorowego o różnych pojemnościach,
  • jednolity odlew wykonany z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia,
  • możliwość powiększenia pojemności z uwagi na system modułowy, w jakim wykonane są zbiorniki (produkty w kształcie prostokąta można zestawić ze sobą jeden obok drugiego lub jeden na drugim),
  • możliwość montażu pokrywy wytrzymałej na przejazd ciężkich pojazdów.

Ostateczny wybór szamba betonowego powinien również zakładać dopasowanie jego pojemności do pojemności wozu asenizacyjnego obsługującego określony teren. Pozwoli to na optymalizację kosztów. Dlaczego? To proste, wielkość nieczystości mniejsza – płatność jak za pełny kurs, wielkość nieczystości większa – wymaga dwóch kursów.

Zaufanie podstawą współpracy

Oczywiście wynika to przede wszystkim z ogromnego doświadczenia SYSTEM PLUS w produkcji najwyższej jakość szamb betonowych: odpornych na wypychanie przez wody gruntowe, niezwykle szczelnych za sprawą specjalistycznych środków izolujących, niezwykle trwałych z pewnością wieloletniego użytkowania w każdych warunkach. Potwierdzeniem charakterystycznych zalet produktów SYSTEM PLUS jest Certyfikat UE dopuszczający szamba betonowe do użytkowania we wszystkich krajach Unii Europejskiej. SYSTEM PLUS budzi również zaufanie doskonałą usługą zapewniającą profesjonalny transport zbiorników bezpośrednio do klienta z Suwałk w terminie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia. Usługa wyceniana jest indywidualnie do każdego zlecenia. A przy tym zapewniamy bezpłatny montaż produktów oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design