1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Barlinek

Szamba betonowe Barlinek

Brak dostępu do systemu kanalizacji miejskiej dla wielu mieszkańców Barlinka i okolic jest dużą niedogodnością, tym bardziej że obowiązujące obecnie przepisy wymuszają na nich poszukiwanie takich rozwiązań, które nie tylko spełnią oczekiwania w zakresie magazynowania określonych wielkości wytwarzanych ścieków, ale również zapewnią bezpieczeństwo, a tym samym pełną ochronę zdrowia i środowiska. Dostępne w ofercie SYSTEM PLUS niezwykle solidne szamba betonowe to klucz do rozwiązania kłopotliwych problemów. Szeroka gama pojemności i możliwości zastosowania sprawia, że SYSTEM PLUS jest w stanie zaspokoić oczekiwania klientów pod każdym względem, również w zakresie istniejącej dokumentacji dotyczącej danego obiektu i ukształtowania terenu.

Wysoka jakość zbiorników w atrakcyjnej cenie z pewnością będzie dobrym atutem do wyboru proponowanych produktów pod warunkiem zakupu bezpośrednio od producenta. Korzystanie z usług pośredników to nie tylko wyższe ceny wynikające z narzuconych marż, ale także brak gwarancji szybkiej realizacji ewentualnego zlecenia. Zamawiając szamba betonowe w SYSTEM PLUS, klient z Barlinka i okolic ma pewność profesjonalnej dostawy (wycenianej indywidualnie) w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Bardzo ważna uwaga: produkowane przez SYSTEM PLUS zbiorniki betonowe to rozwiązanie ukierunkowane nie tylko na różnorodne budynki mieszkalne, ale również na firmy, obiekty pożytku publicznego i instytucje.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Szamba betonowe SYSTEM PLUS

Asortyment szamb betonowych funkcjonujący w ofercie SYSTEM PLUS charakteryzuje się zróżnicowaną pojemnością, która zaspokoi potrzeby każdego klienta w zakresie bezpiecznego magazynowania wytwarzanych nieczystości płynnych. W zależności od określonych potrzeb, klient z Barlinka i okolic ma możliwość wyboru zbiornika jednokomorowego z usuwaniem ścieków raz w miesiącu oraz zbiornika dwukomorowego, który pozwala na ich opróżnianie raz w roku pod warunkiem spełnienia określonych w specyfikacji założeń. Dla dużych potrzeb dedykowany jest system modułowy, który umożliwia łączenie zbiorników w celu powiększenia pojemności. Wyjątkowa trwałość oraz odporność na czynniki działające w gruncie np. na wypychanie przez wody gruntowe, agresywne działanie substancji znajdujących się w nieczystościach to tylko niektóre zalety szamb betonowych SYSTEM PLUS.

Zbiorniki produkowane w jednolitym odlewie z certyfikowanego betonu z wykorzystaniem zbrojenia i specjalistycznej izolacji to wynik innowacyjnych standardów i zaawansowanych technologii. Do tego pokrywa, która jest odrębnym elementem, podczas montażu klejona jest z użyciem profesjonalnych środków odpornych na mróz i wodę. Skorzystanie z włazów rewizyjnych z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie pozwala na bezproblemowe opróżnianie ścieków, systematyczne czyszczenie i stałą kontrolę szczelności. Wybór odpowiedniego szamba betonowego powinien również polegać na informacji o pojemności samochodów asenizacyjnych, jakie obsługują dany rejon. Pojemność zbiornika powinna być przynajmniej zbliżona, co pozwoli na efektywne i ekonomiczne usuwanie ścieków.

Doświadczenie SYSTEM PLUS

Atutem SYSTEM PLUS jest ogromne doświadczenie, które przełożyło się na produkcję wysokiej jakości szamb betonowych przeznaczonych nie tylko do magazynowania nieczystości płynnych, ale również deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Potwierdzeniem wyjątkowych walorów produktów SYSTEM PLUS jest Certyfikat UE, atesty ekologiczne i różnorodne dopuszczenia. Dla klientów z Barlinka oraz okolic zapewniony jest bezpłatny montaż i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design