1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Bialogard

Szamba betonowe Białogard

Pomimo wielu inwestycji w infrastrukturę kanalizacyjną na obszarach, gdzie funkcjonują przestarzałe instalacje i zbiorniki magazynujące wytwarzane przez mieszkańców Białogardu nieczystości płynne, jest jeszcze dużo miejsc, które z różnych przyczyn będą pozbawione tych niewątpliwych udogodnień. Usytuowane na tych terenach firmy, instytucje i gospodarstwa indywidualne zgodnie z obowiązującymi przepisami muszą dostosować aktualnie wykorzystywane zbiorniki i instalacje do bezpiecznego magazynowania ścieków. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem dla pełnej ochrony zdrowia i ochrony środowiska są szamba betonowe SYSTEM PLUS, które gwarantują również wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Oczekiwania klientów z Białogardu i okolic są w tym momencie zaspokojone, tym bardziej, że oferowane zbiorniki to najwyższej jakości produkty wykonane z certyfikowanego betonu dostarczanego przez uznanych europejskich dostawców z wykorzystaniem specjalnego zbrojenia i środków izolujących. Ponadto szamba betonowe SYSTEM PLUS gwarantują niezwykłą odporność na wypychanie przez wody gruntowe oraz na przejazd ciężkich samochodów.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Produkty SYSTEM PLUS spełniają oczekiwania

Wszelkie dopuszczenia, atesty i najważniejszy dokument - Certyfikat UE uzyskany przez SYSTEM PLUS w wyniku wdrożenia standardów wynikających z obowiązujących norm w Unii Europejskiej oraz zaawansowanych technologii to walory, które potwierdzają doskonałe zalety oferowanych szamb betonowych. Przybliżając ich charakterystykę, warto zwrócić uwagę, na to, że zbiorniki wykonane są w jednolitym odlewie złożonym z dna i czterech ścian. Pokrywa, która jest odrębnym elementem, montowana jest po posadowieniu szamba w wykopie z wykorzystaniem środków odpornych zarówno na wodę, jak i na mróz. To gwarantuje doskonałą szczelność produktu na wnikanie wód gruntowych do środka oraz przenikanie magazynowanej cieczy na zewnątrz. Wracając do pokrywy, należy wspomnieć o dodatkowym wyposażeniu, jakim jest właz rewizyjny, który umożliwia bezproblemowe opróżnianie ścieków, systematyczne czyszczenie oraz regularną kontrolę szczelności. To nie wszystko, w zależności od zamówienia włazy rewizyjne mogą być wyposażone w mechanizm ułatwiający ich otwieranie i zamykanie.

Klienci z Białogardu mogą dokonać wyboru pomiędzy produktami jednokomorowymi i dwukomorowymi zgodnie z potrzebami, mogą również wykorzystać system modułowy, który pozwoli zwiększyć pojemność i zabezpieczyć tym samym duże ilości wytwarzanych ścieków. Prefabrykowane szamba betonowe SYSTEM PLUS świetnie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz wody opadowej tzw. deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu lub mycia samochodu.

I na koniec…

Klienci z Białogardu i okolic korzystając z bezpośredniego zakupu w SYSTEM PLUS mogą liczyć na atrakcyjne ceny, zdecydowanie niższe od cen obowiązujących u pośredników sprzedaży. SYSTEM PLUS zapewnia ponadto profesjonalną dostawę szamb betonowych na miejsce posadowienia w ciągu 5 dni roboczych, wycenianą indywidualnie do każdego zamówienia, krótki i efektywny czas montażu (od 2 do 6 godzin), który jest bezpłatny oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design