1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Darlowo

Szamba betonowe Darłowo

Najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z certyfikowanego betonu dostarczanego przez najlepszych europejskich dostawców to oferta SYSTEM PLUS dedykowana klientom z Darłowa i okolic. Szamba betonowe dostępne w różnych rozmiarach umożliwiają dostosowanie określonej pojemności do generowanych przez klienta nieczystości płynnych. A co równie ważne, wysokiej jakości zbiornikom towarzyszą atrakcyjne ceny. Jest to przede wszystkim wynik wprowadzonych do produkcji zaawansowanych technologii, optymalizacji procesu produkcyjnego i usług oraz decyzji o bezpośrednim zakupie w SYSTEM PLUS. Korzystanie z usług pośredników sprzedaży zwiększa wszystkie koszty związane z zakupem szamba.

Dostępne w ofercie zbiorniki betonowe to nie tylko rozwiązanie przeznaczone dla domów jednorodzinnych, ale również dla wszelkich innych budynków – pożytku publicznego, instytucji czy związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Darłowa i okolic, na terenach pozbawionych możliwości korzystania z miejskiego systemu kanalizacji. Posiadany Certyfikat UE i inne dopuszczenia produkowanych przez SYSTEM PLUS zbiorników betonowych doskonale wypełnią założenia dokumentacji inwestycyjnych. Jako dostawca specjalistycznych usług i szamb betonowych wzmocnionych zbrojeniem SYSTEM PLUS to dobry wybór.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Wybór szamb betonowych SYSTEM PLUS

Faktem jest, że przyjęta w SYSTEM PLUS zasada o ukierunkowanym dążeniu do jak najwyższego poziomu jakości produkowanych szamb betonowych przejawia się poprzez ich walory: zwłaszcza szerokim wyborem produktów o różnej pojemności, w tym zbiorników jednokomorowych i dwukomorowych (wywóz nieczystości raz w roku po spełnieniu warunków ujętych w zaleceniach) oraz możliwością wykorzystania systemu modułowego (zwiększenie pojemności poprzez dostawienie drugiego zbiornika lub posadowienie jednego na drugim). To nie wszystko. SYSTEM PLUS ma się czym pochwalić, między innymi niezwykłą wytrzymałością szamb betonowych na uszkodzenia mechaniczne, przejazd samochodów ciężarowych, wypychanie przez wody gruntowe oraz niesamowitą wręcz szczelnością, dzięki której zbiorniki można wykorzystywać w miejscach o wysokim poziomie wspomnianych wód gruntowych. Warto zwrócić uwagę na zalecenia SYSTEM PLUS np. w sprawie wyboru zbiornika o określonej pojemności, który byłby nie tylko dostosowany do wielkości wytwarzanych ścieków, ale również do pojazdu asenizacyjnego obsługującego dany rejon Darłowa. Zamówione szambo betonowe z pokrywą wyposażoną we właz z mechanizmem ułatwiającym otwieranie i zamykanie z pewnością będzie świetnym wyborem.

Atest ekologiczny

Zbiorniki żelbetowe SYSTEM PLUS doskonale nadają się do magazynowania nie tylko gnojowicy, ale również wody opadowej tzw. deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Pozwala na to uzyskany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny. Klientom z Darłowa i okolic SYSTEM PLUS zapewnia profesjonalną dostawę zbiorników z wykorzystaniem własnego transportu do miejsca posadowienia w ciągu 5 dni roboczych, licząc od daty zamówienia z indywidualną wyceną usługi oraz bezpłatny montaż i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design