1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Debno

Szamba betonowe Dębno

Bezpieczne magazynowanie wytwarzanych nieczystości płynnych to nie tylko obowiązek, ale również konieczność zapewnienia pełnej ochrony zdrowia i środowiska nawet w sytuacji braku dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Dla mieszkańców, firm i instytucji z Dębna i okolic, których ten problem dotyczy, SYSTEM PLUS spełnia wszelkie oczekiwania w tym zakresie. To producent najwyższej jakości szamb betonowych stanowiących funkcjonalne, bezodpływowe i ekologiczne zbiorniki. Każdy z proponowanych zbiorników betonowych wykonany w różnych rozmiarach w pełni zaspokoi indywidualne potrzeby i wymagania. W tej zależności klient z Dębna i okolic ma możliwość wyboru zbiornika jednokomorowego z odbiorem nieczystości raz w miesiącu oraz zbiornika dwukomorowego, który pozwala na ich opróżnianie raz w roku pod warunkiem spełnienia określonych w specyfikacji założeń.

Warto skorzystać z propozycji zakupu produktu bezpośrednio u producenta, zwłaszcza że jest w bardzo dobrej cenie, biorąc pod uwagę marże naliczane przez pośredników sprzedaży. Szamba betonowe SYSTEM PLUS są rozwiązaniem nie tylko dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, ale także dla przedsiębiorstw oraz obiektów użyteczności publicznej.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Atuty SYSTEM PLUS

SYSTEM PLUS potencjalnych klientów z Dębna i okolic może zapewnić o niezwykłej funkcjonalności oferowanych szamb betonowych, na które składają się wspomniane zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe z systemem modułowym. Oznacza to możliwość ich łączenia w celu powiększenia pojemności. Odrębny element to pokrywa, która jest montowana po posadowieniu szamba betonowego w wykopie z wykorzystaniem specjalnych klejów odpornych na wodę i mróz. Każdy klient może również skorzystać z włazów rewizyjnych z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie, co pozwala na bezproblemowe opróżnianie ścieków, systematyczne czyszczenie i stałą kontrolę szczelności. Szczególnymi zaletami zbiorników betonowych SYSTEM PLUS są wyjątkowa trwałość (zwłaszcza w porównaniu ze zbiornikami produkowanymi z tworzyw sztucznych), bardzo duża odporność na działanie czynników agresywnych wewnętrznych, atmosferycznych i działających w gruncie oraz doskonała szczelność całkowicie wykluczająca przesiąkanie zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika i przenikanie wód gruntowych do środka. Szamba betonowe SYSTEM PLUS dają możliwość posadowienia nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych. Szamba betonowe SYSTEM PLUS znakomicie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu.

Zaawansowane technologie

SYSTEM PLUS szczególny nacisk kładzie na uzyskanie najwyższej jakości produkowanych szamb betonowych, dlatego wprowadził innowacyjne standardy i zaawansowane technologie, co przełożyło się uzyskaniem Certyfikatu UE, dzięki któremu funkcjonują dostawy zbiorników na nieczystości płynne na teren całej Unii Europejskiej. Realizacja ewentualnego zamówienia po uzgodnieniu wszelkich szczegółów może nastąpić własnym specjalistycznym transportem, którego koszt ustalany jest indywidualnie, w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Ponadto dla klientów z Dębna i okolic zapewniony jest bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design