1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Drawsko pomorskie

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Położone pośród po morenowych jezior Drawsko Pomorskie z uwagi na obecność wysokiego poziomu wód gruntowych i ukształtowania terenu posiada miejsca, gdzie funkcjonujące na nich gospodarstwa indywidualne, podmioty gospodarcze i obiekty użyteczności publicznej nie mają dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. To i obowiązujące przepisy zobowiązują do stosowania odpowiednich rozwiązań w celu odpowiedniego zabezpieczenia generowanych nieczystości płynnych w zakresie ochrony zdrowia i środowiska.

SYSTEM PLUS, składając klientom z Drawska Pomorskiego i okolic szeroką ofertę niezwykle trwałych szamb betonowych, umożliwia wybór odpowiedniego zbiornika o określonych wymiarach adekwatnego do wytwarzanych ścieków. Decyzja o wyborze szamba betonowego SYSTEM PLUS to pewność doskonałego odbioru nieczystości, bezpiecznego magazynowania oraz atrakcyjnych cen pod warunkiem dokonania zakupu bezpośrednio u producenta. Korzystanie z usług pośredników to przede wszystkim wyższe ceny (wysokie marże) i niepewność terminów realizacji zamówień.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

SYSTEM PLUS to również…

…funkcjonalne szamba betonowe, na które składają się zbiorniki jednokomorowe lub dwukomorowe wykonane z jednolitego odlewu (wykonane z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia) w systemie modułowym (możliwość łączenia w celu powiększenia pojemności poprzez dostawienie lub ustawienie jedno na drugim), pokrywy montowane i klejone mrozoodpornymi środkami po posadowieniu szamba betonowego w wykopie, włazy rewizyjne pozwalające na opróżnianie zawartości zbiornika, czyszczenie, oraz kontrolę szczelności. Włazy mogą być wyposażone w mechanizm ułatwiający ich otwieranie i zamykanie. Wyjątkowa trwałość, niezwykła odporność na działanie agresywnych czynników oraz idealna szczelność wykluczająca przesiąkanie zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika i przenikanie wód gruntowych do środka to szczególne zalety szamb betonowych SYSTEM PLUS. Wybór odpowiedniego szamba betonowego i złożenie zamówienia przez klienta z Pyrzyc lub okolic przekłada się na realizację zlecenia profesjonalnym transportem (usługa wyceniana indywidualnie) w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od dnia złożenia zlecenia.

Dodatkowe udogodnienia

Dzięki wdrożonym innowacyjnym standardom i zaawansowanym technologiom produkcji SYSTEM PLUS uzyskał Certyfikat UE, który gwarantuje najwyższą jakość szamb betonowych. Ten ważny dokument pozwala dostarczać zbiorniki na teren całej Unii Europejskiej. Szamba betonowe SYSTEM PLUS mogą być wykorzystywane nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych. Dla klientów z Drawska Pomorskiego SYSTEM PLUS oferuje trwałe i wytrzymałe szamba betonowe, które w przypadku złożenia zamówienia dostarczane są specjalistycznym transportem w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Zapewniony jest także bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design