1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Goleniow

Szamba betonowe Goleniów

Goleniowscy przedsiębiorcy inwestujący w nowe magazyny i biura w okolicach miasta nierzadko zderzają się ze smutną rzeczywistością, że skorzystanie z infrastruktury kanalizacyjnej jest niemożliwe bądź zbyt odległe w czasie. Biorąc to pod uwagę, poszukują odpowiednich rozwiązań zgodnych z rygorystycznymi przepisami w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych. Oferta SYSTEM PLUS, producenta najwyższej jakości szamb betonowych, to doskonała alternatywa dla systemu kanalizacji miejskiej. Może nie jest tak wygodna, ale zdecydowanie jest to najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie gwarantujące pełną ochronę zdrowia i środowiska. Z pewnością atrakcyjna cena zbiorników będzie tu dodatkowym argumentem do zakupu - pod warunkiem, że zostanie on przez klientów z Goleniowa i okolic dokonany bezpośrednio w SYSTEM PLUS.

Korzystanie z usług pośredników wiąże się z wysokimi marżami. Oferowane zbiorniki betonowe to również idealne rozwiązanie dla różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej i wszelkich instytucji. Również budowa domu i wymiana niedostosowanej instalacji kanalizacyjnej oraz starego zbiornika to istotny powód, by skorzystać z usług i produktów SYSTEM PLUS. Szamba betonowe świetnie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Podstawa to najwyższa jakość

SYSTEM PLUS proponuje szeroką gamę szamb betonowych charakteryzujących się różnymi pojemnościami. Klienci z Goleniowa i okolic mają do wyboru zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe produkowane w jednolitym odlewie z certyfikowanego betonu. Dla podmiotów gospodarczych i obiektów, gdzie generuje się duże ilości ścieków, znakomitym rozwiązaniem jest system modułowy, który pozwala - poprzez dostawienie drugiego zbiornika lub ustawienie jeden na drugim - zwiększyć pojemność. Szczególną zaletą jest ich niezwykła trwałość. Za sprawą dużego ciężaru są odporne na działania wypychające wód gruntowych. Pokrywa, która stanowi odrębny element, jest montowana w momencie, gdy zbiornik jest już posadowiony. Podczas jej montażu stosowane są specjalistyczne kleje wodoodporne i mrozoodporne. Dodatkowo wyposażana we właz rewizyjny, który umożliwia opróżnianie ścieków, czyszczenie oraz kontrolę szczelności. W zależności od uzgodnień, włazy rewizyjne mogą również posiadać mechanizm ułatwiający ich otwieranie i zamykanie. Klienci z Goleniowa i okolic przy wyborze odpowiedniego produktu powinni wziąć pod uwagę obsługujące daną okolicę wozy asenizacyjne i ich pojemności, ponieważ zakup szamba betonowego o podobnej pojemności zapewni ekonomiczny odbiór nieczystości płynnych.

Oczywisty zakup produktów SYSTEM PLUS

Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne standardy produkcji i zaawansowane technologie to klucz do uzyskania najwyższej jakości szamb betonowych SYSTEM PLUS. Po spełnieniu wymogów norm obowiązujących w Unii Europejskiej przedsiębiorstwo uzyskało najważniejszy dokument, Certyfikat UE, gwarantujący nie tylko długie użytkowanie z pewnością ochrony zdrowia i środowiska, ale również dostawy do każdego odbiorcy na jej terenie. Zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS to pewność profesjonalnej dostawy w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Ponadto dla klientów z Goleniowa i okolic zapewniony jest bezpłatny montaż oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design