1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Gryfice

Szamba betonowe Gryfice

Niedostosowanie w zakresie bezpieczeństwa dla zdrowia i środowiska funkcjonujących na terenie Gryfic i okolic zbiorników czy instalacji przeznaczonych do odbioru i magazynowania nieczystości płynnych stwarza konieczność ich wymiany, ukierunkowanej nie tylko na wypełnienie obowiązujących norm, ale również na efektywne, bezawaryjne i długie użytkowanie. Brak systemu kanalizacji miejskiej to już nie problem, ponieważ SYSTEM PLUS jako producent solidnych szamb betonowych jest doskonale przygotowany do realizacji każdego zlecenia niezależnie od oczekiwań i trudności dotyczących ukształtowania terenu. Bez względu na założenia już przygotowanych dokumentacji inwestycyjnych, zbiorniki betonowe SYSTEM PLUS z uwagi na różnorodność rozmiarów, a tym samym pojemności, spełnią każde oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na usługę transportu, ponieważ szamba są dostarczane na miejsce posadowienia w profesjonalny sposób i w indywidualnej wycenie. Na dodatek w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

SYSTEM PLUS to ponadczasowa oferta

SYSTEM PLUS w produkcji szamb betonowych jest absolutnym liderem. Wprowadzając innowacyjne standardy i zaawansowane technologie, stworzył doskonałej jakości produkty najbardziej odpowiednie dla zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z bardzo bezpiecznym magazynowaniem ścieków. Dla potencjalnych klientów z Gryfina i okolic bardzo ważne są również inne informacje determinujące wybór odpowiedniego produktu, w tym zbiorników jednokomorowych lub dwukomorowych produkowanych w jednolitym odlewie z certyfikowanego betonu z wykorzystaniem specjalnego zbrojenia i doskonałej izolacji. Dla podmiotów gospodarczych i obiektów pożytku publicznego, gdzie wytwarza się duże ilości nieczystości płynnych, świetnym rozwiązaniem jest system modułowy, który pozwala poprzez dostawienie drugiego zbiornika zwiększyć pojemność.

Niezwykła szczelność szamb betonowych to również pokrywy zbiorników, które podczas montażu są klejone specjalistycznymi substancjami odpornymi na wodę i mróz. Pokrywy wyposażane są we włazy rewizyjne z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Doskonale służą do opróżniania ścieków, systematycznego czyszczenia i stałej kontroli szczelności. Szamba betonowe SYSTEM PLUS znakomicie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Klienci z Gryfina i okolic przy wyborze odpowiedniego produktu powinni wziąć pod uwagę obsługujące daną okolicę wozy asenizacyjne i ich pojemności, ponieważ zakup szamba betonowego o podobnej pojemności zapewni ekonomiczny i efektywny odbiór ścieków.

Zaufanie poparte dopuszczeniami i atestami

Szamba betonowe SYSTEM PLUS to trwałe i odporne na wszelkie agresywne czynniki działające wewnątrz zbiorników oraz czynniki zewnętrzne, takie jak wypychanie przez wody gruntowe i oddziaływanie skrajnych warunków atmosferycznych. Potwierdzeniem niezwykłych walorów produktów SYSTEM PLUS jest Certyfikat UE uzyskany po spełnieniu surowych wymogów norm unijnych, dzięki czemu szamba betonowe dostarczane są na teren całej Unii Europejskiej. Ponadto atesty ekologiczne i dopuszczenia to atuty pozwalające na różnorodne wykorzystanie produktów SYSTEM PLUS. Dla klientów z Gryfina i okolic zapewniony jest bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design