1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Gryfino

Szamba betonowe Gryfino

Obowiązujące przepisy dotyczące bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych nakładają na właścicieli domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych i firm oraz administratorów różnorodnych obiektów funkcjonujących na obszarach Gryfina bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej obowiązek zastosowania takich rozwiązań, które spełnią surowe wymogi. SYSTEM PLUS jako producent najwyższej jakości szamb betonowych jest w pełni przygotowany do realizacji zamówień niezależnie od wielkości potrzeb.

Oferowane produkty spełniają pod każdym względem wszelkie zapisy wynikające nie tylko z dokumentacji inwestycyjnych, ale również warunki miejsc posadowienia. Decyzja o wyborze szamba betonowego SYSTEM PLUS to pewność doskonałego odbioru nieczystości, ochrony zdrowia i środowiska oraz atrakcyjnych cen pod warunkiem zakupu bezpośrednio u producenta. Korzystanie z usług pośredników to przede wszystkim wyższe ceny (wysokie marże) i niepewność terminów realizacji zamówień. Zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS to pewność profesjonalnej dostawy w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Ważne informacje

Priorytetem dla SYSTEM PLUS jest zabezpieczenie klientów z Gryfina i okolic w najwyższej jakości szamba betonowe, które spełnią oczekiwania w każdym zakresie. Produkty wykonane z certyfikowanego betonu, specjalnego zbrojenia i o wyjątkowych walorach szczelności sprawdzą się z powodzeniem w warunkach wysokiego poziomu wód gruntowych. Wykorzystanie w produkcji innowacyjnych standardów i zaawansowanych technologii pozwoliło SYSTEM PLUS zaproponować szamba betonowe o trwałości gwarantującej wieloletnie użytkowanie. Wspomniana szczelność to również pokrywy zbiorników, które podczas montażu są klejone specjalistycznymi substancjami odpornymi na wodę i mróz. Do pokryw dedykowane są włazy rewizyjne z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Ponadto służą do opróżniania ścieków, czyszczenia i kontroli szczelności.

Każdy klient z Gryfina i okolic ma możliwość wyboru produktu adekwatnego do wytwarzanych ścieków, w tym szamba betonowego jednokomorowego lub dwukomorowego. W przypadku generowania większych ilości nieczystości płynnych warto zdecydować się na system modułowy, który pozwala na łączenie zbiorników poprzez dostawienie, lub ustawianie jedno na drugim, osiągając w ten sposób zakładaną pojemność. Biorąc pod uwagę koszt obsługi magazynowanych nieczystości, warto wybrać szambo betonowe o podobnej pojemności jak funkcjonujący w danym miejscu pojazd asenizacyjny. Pozwoli to na dokonywanie płatności za faktycznie pełny kurs. Zbiorniki SYSTEM PLUS idealnie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu.

Wybór jakości potwierdzonej atestami

Trwałość i odporność na różne czynniki potwierdzone Certyfikatem UE, atestami ekologicznymi i wszelkimi dopuszczeniami, które umożliwiają bez przeszkód formalnych korzystać z szamba betonowego SYSTEM PLUS, to wybór gwarantujący nawet kilkudziesięcioletnie bezawaryjne użytkowanie. Ważnym elementem jakości oferty SYSTEM PLUS jest również specjalistyczna dostawa zbiorników betonowych do miejsca przeznaczenia na terenie Gryfina lub jego okolic poprzez posiadany transport doskonale przygotowany do tego typu usług oraz bezpłatny montaż szamba betonowego i 3 lata gwarancji!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design