1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Kamien pomorski

Szamba betonowe Kamień Pomorski

Prawidłowe funkcjonowanie gospodarstw indywidualnych, przedsiębiorstw i różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej w sytuacji braku dostępu do systemu kanalizacji miejskiej na niektórych obszarach Kamienia Pomorskiego jest bardzo trudne zwłaszcza w przypadku zastosowania nieodpowiednich rozwiązań w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych. Wykorzystanie szamb betonowych SYSTEM PLUS to najlepsze wyjście z dość nieciekawej sytuacji. Poprzez doskonałą funkcjonalność prefabrykowanych zbiorników spełnienie norm dotyczących pełnej ochrony zdrowia i środowiska jest całkowicie bezproblemowe. Szamba betonowe wykonane z wysokiej jakości certyfikowanego betonu i zbrojenia dostarczanego przez renomowanych dostawców europejskich doskonale spełnią wymagania klientów z Kamienia Pomorskiego i okolic.

Bezpośredni zakup szamba betonowego w SYSTEM PLUS to przede wszystkim prawidłowy wybór, ponieważ atrakcyjne ceny, jakie proponuje producent, są dużo niższe od funkcjonujących na rynku pośredników. Ponadto SYSTEM PLUS gwarantuje zdecydowanie szybszą realizację zlecenia tj. dostawę zbiorników w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Usługa transportu wyceniana jest indywidualnie.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Zalety zbiorników betonowych SYSTEM PLUS

Szamba betonowe SYSTEM PLUS to wysoka trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wypychanie przez wody gruntowe oraz odporność na agresywne działanie wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Wybór doskonale dopasowanego do potrzeb produktu opiera się przede wszystkim na wykonanych w monolicie i o różnych pojemnościach zbiorników jednokomorowych i dwukomorowych z wykorzystaniem certyfikowanego betonu, specjalnego zbrojenia i środków izolujących. Funkcjonalność szamb betonowych SYSTEM PLUS oraz ich wszechstronność składają się na wyjątkowe zalety, które pozwolą klientom z Kamienia Pomorskiego spełnić zarówno stawiane przez przepisy wymagania, jak i własne oczekiwania w zakresie bezpiecznego magazynowania odpowiedniej wielkości generowanych ścieków. W przypadku wytwarzania większych ilości nieczystości płynnych skorzystanie z systemu modułowego, który umożliwia bezproblemowe łączenie zbiorników poprzez dostawianie lub ustawianie jeden na drugim, jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Pokrywa montowana jest po posadowieniu zbiornika w wykopie z wykorzystaniem profesjonalnych środków klejących odpornych na wodę i mróz. Zgodnie z zamówieniem pokrywy mogą być wyposażone we włazy rewizyjne z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Przeznaczeniem włazów jest przede wszystkim bezproblemowe opróżnianie ścieków, czyszczenie i kontrola szczelności.

Gwarancja i dopuszczenia

SYSTEM PLUS poprzez zastosowanie innowacyjnych standardów i zaawansowanych technologii w produkcji szamb betonowych uzyskał Certyfikat UE, który pozwala dostarczać zbiorniki na teren całej Unii Europejskiej, a tym samym do Kamienia Pomorskiego i okolic. Zbiorniki SYSTEM PLUS wykonane z jednolitego odlewu doskonale nadają się do magazynowania gnojowicy oraz wody opadowej tzw. deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. W przypadku tych zalet potwierdzeniem jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny. Zapewniony jest również bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design