1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Kolobrzeg

Szamba betonowe Augustów

Decydując się na budowę domu na obrzeżach miasta lub w jego okolicach, wielu mieszkańców Kołobrzegu opiera wybór na bardzo niskich kosztach zakupu działki budowlanej. Świadomość, że wiąże się to z brakiem systemu kanalizacji miejskiej, skłania do poszukiwań alternatywnych rozwiązań, które spełnią nie tylko określone wymagania w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych, ale również będą niedrogie. SYSTEM PLUS jako producent szamb betonowych dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest świetnie przygotowany do realizacji ewentualnych zapotrzebowań i to w każdym zakresie oczekiwań.

Posiadane atesty i dopuszczenia pozwalają na bezproblemowe odbiory montowanych bezodpływowych zbiorników SYSTEM PLUS, a ich atrakcyjna cena z pewnością zrekompensuje niedogodności związane z posadowieniem szamb betonowych. Zbiorniki betonowe z oferty SYSTEM PLUS to rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Doskonale sprawdzają się w różnorodnych obiektach na przykład pożytku publicznego, instytucji oraz podmiotów gospodarczych.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Warto zwrócić uwagę

Zbrojone szambo betonowe SYSTEM PLUS to jeden odlew, na który składa się dno i cztery ściany. Pokrywę, która jest odrębnym elementem, montuje się po posadowieniu zbiornika w wykopie. Podczas jej montażu stosuje się profesjonalne kleje o właściwościach wodoodpornych i mrozoodpornych. Propozycja dla klientów z Kołobrzegu i okolic obejmuje prostokątne zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe o różnych pojemnościach. Przedsiębiorstwa oraz obiekty użyteczności publicznej i instytucji wytwarzające zdecydowanie większe ilości ścieków mogą skorzystać z możliwości systemu modułowego, w którym produkowane są szamba betonowe SYSTEM PLUS – uzyskanie potrzebnej pojemności polega na dostawieniu drugiego zbiornika lub ustawieniu jeden na drugim. Szamba betonowe charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, przejazd samochodów ciężarowych, wypychanie przez wody gruntowe oraz wyjątkową szczelnością, co sprawia, że zbiorniki można wykorzystywać na obszarach o wysokim poziomie wód gruntowych. Szczelność zbiorników uzyskano poprzez zastosowanie najwyższej jakości certyfikowanego betonu, substancji uszczelniających oraz odpowiednich izolacji zewnętrznych. Wybór odpowiedniego szamba betonowego i jego pojemności warto dostosować do pojemności obsługującego dany teren wozu asenizacyjnego. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych wydatków.

Nowoczesne zbiorniki SYSTEM PLUS

Osiągnięcie bardzo wysokiej jakości produkowanych szamb betonowych to przede wszystkim wynik wspomnianego doświadczenia i wprowadzenia zaawansowanych technologii. Długoletnie użytkowanie, trwałość i odporność na oddziaływania różnorodnych czynników potwierdzone Certyfikatem UE, atestami ekologicznymi i wszelkimi dopuszczeniami umożliwiają bezproblemowe korzystanie z szamb betonowych SYSTEM PLUS. Również magazynowanie deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu, nie stanowi problemu. SYSTEM PLUS to pewność specjalistycznej dostawy zbiorników betonowych do miejsca przeznaczenia na terenie Kołobrzegu i okolic za sprawą profesjonalnego transportu w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia! Ponadto bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji!

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design