1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Koszalin

Szamba betonowe Koszalin

SYSTEM PLUS, składając klientom z Koszalina i okolic szeroką ofertę niezwykle trwałych szamb betonowych, umożliwia wybór odpowiedniego zbiornika o określonych wymiarach adekwatnego do generowanych nieczystości płynnych. Dostępne produkty w kształcie prostokąta i w różnorodnych rozmiarach pozwolą każdemu klientowi bez problemu dopasować ich pojemność do swoich potrzeb.

Najwyższej jakości szamb betonowych towarzyszy także bardzo atrakcyjna cena, która jest wynikiem wdrożonej optymalizacji produkcji oraz złożenia zamówienia produktu bezpośrednio w SYSTEM PLUS. W ten sposób omijamy pośredników sprzedaży i unikamy wysokich marż. Zbiorniki betonowe z oferty SYSTEM PLUS to rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Świetnie również sprawdzają się w obiektach pożytku publicznego, różnych instytucji oraz firm funkcjonujących na terenach bez możliwości podłączenia do systemu kanalizacji miejskiej. Decyzja o wyborze szamba betonowego SYSTEM PLUS to pewność doskonałego odbioru nieczystości oraz bezpiecznego ich magazynowania.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Zalety produktów SYSTEM PLUS

Produkty SYSTEM PLUS to propozycja najwyższej jakości szamb betonowych jednokomorowych i dwukomorowych. Co się na to składa? Przede wszystkim odporność na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i działanie wypychające wód gruntowych oraz agresywnych czynników magazynowanych nieczystości. Szamba betonowe SYSTEM PLUS posiadają wszelkie niezbędne atesty i dopuszczenia. Ponadto do ich produkcji stosowany jest wysokiej jakości certyfikowany beton dostarczany przez uznanych europejskich producentów. Produkcja zbiorników odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, co gwarantuje ich wyjątkowe zalety, a tym samym wieloletnią trwałość użytkowania m.in. przez klientów z Koszalina i okolic. Pokrywy oferowanych szamb betonowych SYSTEM PLUS zgodnie z życzeniem zamawiającego wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Co ciekawe, zbiorniki żelbetowe SYSTEM PLUS znakomicie nadają się do magazynowania nie tylko gnojowicy, ale również wody opadowej tzw. deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu. Potwierdzeniem tych walorów jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny.

Unijne dopuszczenia

Dzięki wprowadzonym do produkcji szamb betonowych zaawansowanych technologii, SYSTEM PLUS może się pochwalić posiadaniem Certyfikatu UE, który uprawnia firmę do dostaw produktów na teren całej Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo posiada także własny specjalistyczny transport, co przekłada się na profesjonalną dostawę zbiorników do Koszalina i okolic w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia – usługa wyceniana indywidualnie. SYSTEM PLUS ponadto zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i trzyletnią gwarancję.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design