1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Lobez

Szamba betonowe Łobez

Leżące w dolinie meandrującej rzeki Regi miasto Łobez poprzez swoje ukształtowanie nie ma możliwości zabezpieczenia wszystkich pozamiejskich terenów w system kanalizacji miejskiej. Jest to najczęściej podyktowane wysokimi kosztami inwestycji w specjalistyczne przepompownie. Dotyczy to nie tylko gospodarstw indywidualnych, ale również przedsiębiorstw, które obecnie umiejscawiają swoją działalność w specjalnej strefie ekonomicznej poza terenem Łobza. Propozycja SYSTEM PLUS producenta najwyższej jakości szamb betonowych to doskonała alternatywa dla infrastruktury kanalizacyjnej i zdecydowanie najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie gwarantujące pełną ochronę zdrowia i środowiska. Atrakcyjna cena zbiorników będzie tu z pewnością dodatkowym argumentem do zakupu pod warunkiem, że zostanie on przez klientów z Łobza i okolic dokonany bezpośrednio w SYSTEM PLUS.

Korzystanie z usług pośredników wiąże się z wysokimi marżami. Budowa domu jednorodzinnego i inwestycja w zbiornik do magazynowania ścieków lub wymiana niedostosowanej instalacji kanalizacyjnej oraz starego zbiornika w istniejących budynkach to istotny powód, by skorzystać z usług i produktów SYSTEM PLUS. Szamba betonowe świetnie nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Potwierdzeniem tej wyjątkowej funkcji jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Kolejne cechy produktów SYSTEM PLUS

Produkty SYSTEM PLUS to propozycja szamb betonowych jednokomorowych i dwukomorowych produkowanych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, co gwarantuje ich wyjątkowe zalety, a tym samym długoletnie i bezpieczne użytkowanie przez klientów z Łobza i okolic. Co przemawia za wyborem produktów SYSTEM PLUS? Przede wszystkim odporność na uszkodzenia mechaniczne, skrajne warunki atmosferyczne i działanie wypychające wód gruntowych oraz agresywnych czynników magazynowanych nieczystości. Szamba betonowe SYSTEM PLUS posiadają wszelkie niezbędne atesty i dopuszczenia Pokrywy oferowanych szamb betonowych SYSTEM PLUS zgodnie z ewentualnym zamówieniem wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie, których przeznaczenie to swobodne opróżnianie zbiornika z nieczystości płynnych, czyszczenie i kontrola szczelności. Do produkcji stosowany jest wysokiej jakości certyfikowany beton dostarczany przez uznanych europejskich producentów.

Technologie atutem SYSTEM PLUS

Za sprawą wprowadzonych do produkcji szamb betonowych zaawansowanych technologii SYSTEM PLUS posiada Certyfikat UE, który uprawnia przedsiębiorstwo do dostaw produktów na teren całej Unii Europejskiej. SYSTEM PLUS posiada także własny specjalistyczny transport, co przekłada się na profesjonalną dostawę zbiorników do Łobza i okolic w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. SYSTEM PLUS ponadto zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design