1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Mysliborz

Szamba betonowe Myślibórz

Z pewnością brak dostępu do systemu kanalizacji miejskiej dla gospodarstw indywidualnych, podmiotów gospodarczych i instytucji niektórych rejonów Myśliborza jest ogromnym utrudnieniem. Skorzystanie z rozwiązań w zakresie bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych w postaci najwyższej jakości szamb betonowych SYSTEM PLUS będzie najlepszym wyjściem z nieciekawej sytuacji. W ten sposób dostosowanie się do obowiązujących norm dotyczących ochrony zdrowia i środowiska dzięki funkcjonalnym i bezodpływowym zbiornikom jest bezproblemowe.

Zakup odpowiedniego produktu bezpośrednio w SYSTEM PLUS to również atrakcyjne ceny, ponieważ w przypadku skorzystania z usług pośrednika przekłada się na wysokie marże i niepewność szybkiej realizacji. Szamba betonowe SYSTEM PLUS to produkty wykonane z certyfikowanego betonu, specjalnego zbrojenia i z wykorzystaniem profesjonalnej izolacji. Szeroka gama zbiorników obejmuje różnorodność rozmiarów, która pozwala zaspokoić wszelkie wymagania w zakresie wielkości wytwarzanych przez klientów z Myśliborza i okolic nieczystości płynnych.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

SYSTEM PLUS ma się czym pochwalić

Dokonanie wyboru niezwykle funkcjonalnych szamb betonowych SYSTEM PLUS to efekt charakterystycznych cech i zalet prostokątnych zbiorników jednokomorowych i dwukomorowych wykonanych w jednolitym odlewie. Co ciekawe, zastosowany system modułowy umożliwia bezproblemowe łączenie zbiorników poprzez dostawianie lub ustawianie jeden na drugim w celu zwiększenia pojemności. Ponadto montaż pokrywy zbiornika odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznych środków klejących odpornych na mróz i wodę, a włazy rewizyjne stanowiące dodatkowe wyposażenie poprzez mechanizm ułatwiający zamykanie i otwieranie pozwala na proste opróżnianie z nieczystości, systematyczne czyszczenie oraz regularną kontrolę szczelności. Szamba betonowe SYSTEM PLUS posiadają zdecydowanie większą trwałość w porównaniu do podobnych produktów wykonanych z tworzywa sztucznego oraz wysoka odporność na wypychanie przez wody gruntowe, oraz działanie agresywnych czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Doskonała szczelność występuje zarówno w przypadku przesiąkania zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika, jak i przenikania wód gruntowych do środka. Szamba betonowe SYSTEM PLUS doskonale nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Potwierdzeniem tego są uzyskane atesty ekologiczne.

Certyfikat UE

Dostawy szamb betonowych na teren całej Unii Europejskiej, a tym samym do Myśliborza i okolic, to wynik zastosowania przez SYSTEM PLUS innowacyjnych standardów i zaawansowanych technologii produkcji zbiorników w kierunku bezpiecznego magazynowania nieczystości płynnych i uzyskanych dzięki temu wszelkich dopuszczeń, a zwłaszcza Certyfikatu UE. Złożenie zamówienia na odpowiedni do potrzeb produkt SYSTEM PLUS przekłada się na realizację dostawy w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Szamba betonowe dostarczane są własnym profesjonalnym transportem dostosowanym do bezpiecznego przewozu, którego cena jest ustalana indywidualnie. Ponadto SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design