1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Police

Szamba betonowe Police

Produkowane z certyfikowanego betonu i specjalnego zbrojenia (dostarczane przez najlepszych europejskich dostawców) doskonałej jakości szamba betonowe SYSTEM PLUS to świetny wybór ukierunkowany na bezpieczne magazynowanie nieczystości płynnych z gwarancją ochrony zdrowia i środowiska. Produkty dostępne w bogatej ofercie SYSTEM PLUS występują w różnych rozmiarach, co pozwala potencjalnemu klientowi z Polic i okolic podjąć bezproblemową decyzję o wyborze szamba betonowego jednokomorowego lub dwukomorowego dostosowanego pojemnością do wytwarzanych nieczystości płynnych. Posiadany przez zbiorniki system modułowy umożliwia łączenie drugiego produktu poprzez dostawienie lub ustawienie jeden na drugim w celu powiększenia pojemności.

Bardzo wytrzymałe szamba betonowe SYSTEM PLUS z gwarancją długoletniego użytkowania zakupione prosto od producenta to pewność atrakcyjnych cen i doskonały wybór niezależnie od tego, czy są przeznaczone do odbioru ścieków w domu jednorodzinnym, wielorodzinnym czy też w przedsiębiorstwach lub obiektach pożytku publicznego. SYSTEM PLUS, dysponując profesjonalnym transportem, dostarczy szamba betonowe w miejsce posadowienia na terenie Polic i okolic w ciągu 5 dni roboczych od daty zamówienia w indywidualnie ustalanej cenie.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Trwałe i szczelne szamba SYSTEM PLUS

Oferowane przez SYSTEM PLUS szamba betonowe to monolityczne zbiorniki produkowane z wykorzystaniem profesjonalnych środków izolujących, co przekłada się na gwarancję szczelności przez wiele lat użytkowania. Wszystkie produkty SYSTEM PLUS poddawane są rygorystycznym próbom szczelności. Szamba betonowe znakomicie wytrzymują presję działania występujących na danym terenie wód gruntowych – nie dochodzi do tzw. wypychania. Produkty tworzone na podstawie wieloletnich doświadczeń i zaawansowanych technologii znakomicie sprawdzą się w każdych nietypowych warunkach. Posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny umożliwia wykorzystywanie zbiorników nie tylko do magazynowania gnojowicy, ale również deszczówki, którą można podlewać ogród lub myć samochód. Trwałość i szczelność szamb betonowych SYSTEM PLUS to dla klientów z Polic doskonała inwestycja i najlepsze rozwiązanie. Warto też zwrócić uwagę na bardzo krótki czas montażu, który mieści się w granicach od 2 do 6 godzin. Ta rozpiętość czasu to zależność od miejsca przyszłego posadowienia zbiornika.

Dopuszczenia i atesty

Po spełnieniu wszelkich wymogów wynikających z norm obowiązujących w Unii Europejskiej otrzymany przez SYSTEM PLUS Certyfikat UE uprawnia do dostaw szamb betonowych na cały jej teren. Wszystkie produkty dostępne w ofercie są przyjazne środowisku i zapewniają pełną ochronę zdrowia i środowiska. Dzięki posiadanym atestom ekologicznym i dopuszczeniom odbiory nowych inwestycji są bezproblemowe. Ponadto SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamb betonowych i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design