1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Pyrzyce

Szamba betonowe Pyrzyce

Wymiana przestarzałych instalacji kanalizacyjnych, w tym zbiorników, nakłada na dostawcy szamb betonowych posiadania nie tylko najwyższej jakości produktów, ale również odpowiednich atestów gwarantujących doskonałą ochronę zdrowia i środowiska. Spełnienie wymogów obowiązujących norm unijnych pozwoliło na uzyskanie przez SYSTEM PLUS Certyfikatu UE, który umożliwia dostawy szamb betonowych na teren całej Unii Europejskiej. Jest to swoista gwarancja produktów, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach terenowych, również z wysokim poziomem wód gruntowych.

Posiadane atesty i dopuszczenia pozwalają również na bezproblemowe odbiory montowanych bezodpływowych zbiorników SYSTEM PLUS i stanowią bardzo dobry wybór dla inwestorów z miejscowości Pyrzyce i okolic na długie lata. Wybór odpowiedniego szamba betonowego powinien również polegać na wiedzy o pojemności samochodów asenizacyjnych, jakie obsługują dany rejon. Pojemność zbiornika powinna być przynajmniej zbliżona, co pozwoli na efektywne i ekonomiczne usuwanie ścieków.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Co wyróżnia SYSTEM PLUS

Przede wszystkim szamba betonowe SYSTEM PLUS są wykonane w jednolitym odlewie i w kształcie prostokąta z wykorzystaniem certyfikowanego betonu, zbrojenia i specjalistycznej izolacji. W ofercie funkcjonują zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe, które poprzez system modułowy można łączyć w celu zwiększenia pojemności adekwatnej do danej potrzeby. Po posadowieniu szamba betonowego w wykopie, dokonuje się montażu pokrywy i uszczelnienie jej profesjonalnymi środkami klejącymi odpornymi na mróz i wodę. Do tego elementu SYSTEM PLUS poleca włazy rewizyjne z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie. Włazy służą również do opróżniania z nieczystości, systematycznego czyszczenia oraz stałej kontroli szczelności zbiorników. Wysoka trwałość i odporność na wypychanie przez wody gruntowe, działanie agresywnych różnorodnych czynników oraz idealna szczelność zarówno w przypadku przesiąkania zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika, jak i przenikania wód gruntowych do środka to doskonały powód by z oferty SYSTEM PLUS mógł skorzystać każdy klient z Pyrzyc i okolic.

Szamba betonowe SYSTEM PLUS doskonale nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Potwierdzeniem tego są uzyskane atesty ekologiczne.

Profesjonalne usługi

Wybór odpowiedniego szamba betonowego i złożenie zamówienia przez klienta z Pyrzyc lub okolic przekłada się na realizację zlecenia profesjonalnym transportem (usługa wyceniana indywidualnie) w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od dnia złożenia zlecenia. Zbiorniki betonowe z oferty SYSTEM PLUS to rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Świetnie również sprawdzają się w obiektach pożytku publicznego, różnych instytucji oraz firm funkcjonujących na terenach bez możliwości podłączenia do systemu kanalizacji miejskiej. Ponadto SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design