1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Slawno

Szamba betonowe Sławno

Dla mieszkańców Sławna funkcjonujących na terenach bez dostępu do systemu kanalizacji miejskiej SYSTEM PLUS przygotował doskonałą ofertę wysokiej jakości szamb betonowych, których produkcja oparta na innowacyjnych standardach i zaawansowanych technologiach zaowocowała uzyskaniem Certyfikatu UE. Zagwarantowała tym samym doskonałą ochronę zdrowia i środowiska podczas wieloletniego magazynowania nieczystości płynnych. Funkcjonalne i bezodpływowe zbiorniki SYSTEM PLUS to propozycja nie tylko atrakcyjna cenowo, ale również możliwość idealnego do określonych potrzeb wyboru szamba betonowego pośród dostępnych rozmiarów i pojemności.

Zbiorniki wykonane z certyfikowanego betonu są wyjątkowo odporne na wypychanie przez wody gruntowe i przejazd ciężkich pojazdów. Idealna szczelność gwarantuje brak przesiąkania zanieczyszczeń płynnych na zewnątrz zbiornika i przenikanie wód gruntowych do środka. W tym przypadku szamba betonowe SYSTEM PLUS bez problemu można posadowić nawet w przypadku występowania wysokich poziomów wód gruntowych.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Co decyduje o wyborze szamb betonowych SYSTEM PLUS

Wspomniane atrakcyjne ceny wynikają z optymalizacji produkcji i dokonaniu zakupu szamba betonowego bezpośrednio w SYSTEM PLUS. Zakup u pośrednika sprzedaży wiąże się z wysokimi marżami oraz dłuższymi terminami realizacji zlecenia. Klienci ze Sławna i okolic mogą dokonać wyboru zgodnego z potrzebami pośród dostępnych zbiorników jednokomorowych i dwukomorowych wykonanych z jednego odlewu w kształcie prostokąta. Możliwość łączenia zbiorników poprzez dostawianie lub ustawianie jeden na drugim w celu zwiększenia pojemności (system modułowy) to dodatkowy atut, który z pewnością dla podmiotów gospodarczych i obiektów pożytku publicznego będzie niezwykle użyteczny. Pokrywy szamb betonowych po posadowieniu zbiornika w wykopie montuje się z użyciem specjalistycznych środków klejących odpornych na mróz i wodę. Ponadto SYSTEM PLUS do pokryw oferuje funkcjonalne włazy rewizyjne (z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie) przeznaczone do opróżniania z nieczystości, systematycznego czyszczenia oraz stałej kontroli szczelności zbiorników.

Kilka dodatkowych informacji

Szamba betonowe SYSTEM PLUS doskonale nadają się do magazynowania gnojowicy oraz deszczówki, którą można z powodzeniem wykorzystać do podlewania ogrodu lub mycia samochodu. Zbiorniki betonowe z oferty SYSTEM PLUS to rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz różnorodnych obiektów usytuowanych w Sławnie i w okolicach. Podjęcie decyzji o złożeniu zamówienia na określony produkt w SYSTEM PLUS skutkuje realizacją profesjonalnym transportem (usługa wyceniana indywidualnie) w ciągu 5 dni roboczych od daty złożenia zlecenia. Ponadto SYSTEM PLUS zapewnia bezpłatny montaż szamba betonowego oraz 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design