1. Strona główna
  2. Szamba betonowe
  3. Zachodniopomorskie
  4. Stargard szczecinski

Szamba betonowe Stargard Szczeciński

Inwestycje budowlane na obrzeżach miasta lub w jego okolicach podyktowane różnymi względami rodzą kłopot w postaci braku dostępu do systemu kanalizacji miejskiej. Inwestorzy ze Stargardu Szczecońskiego muszą w tej sytuacji poszukać odpowiednich rozwiązań, które z powodzeniem zabezpieczą magazynowanie wytwarzanych nieczystości płynnych z gwarancją ochrony środowiska i ochrony zdrowia. Dlatego SYSTEM PLUS jako przodujący producent wyjątkowo szczelnych szamb betonowych produkowanych z wykorzystaniem certyfikowanego betonu uznanych i cenionych na rynku europejskich dostawców zapewnia szeroką gamę rozmiarów, które pozwolą na wybór odpowiedniego do potrzeb zbiornika.


Sprawdź wymiary i cennik naszych szamb betonowych:

Wymiary i cennik

Produkty SYSTEM PLUS

Wybór podyktowany jest funkcjonalnością dostępnych w ofercie SYSTEM PLUS szamb betonowych o zróżnicowanych pojemnościach, które świetnie sprawdzą się w każdych warunkach terenowych, a ich niewątpliwe zalety pozwolą na wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Do dyspozycji inwestorów ze Stargardu Szczecińskiego są zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe wykonane z jednego odlewu (cztery ściany i dno) w kształcie prostokąta. Charakterystyczne dla szamb betonowych SYSTEM PLUS są możliwości ich wykorzystania, w tym system modułowy, który pozwala na uzyskanie większej pojemności poprzez dostawienie drugiego zbiornika lub ustawienie jeden na drugim oraz montaż pokrywy (odrębny element) po umiejscowieniu szamba betonowego w wykopie z użyciem specjalistycznych środków klejących odpornych na mróz i wodę (pokrywy wyposażane są we włazy z mechanizmem ułatwiającym ich otwieranie i zamykanie z funkcjonalnym wykorzystaniem do opróżniania nieczystości, systematycznego czyszczenia oraz stałej kontroli szczelności). Ponadto doskonała trwałość i odporność na działanie agresywnych czynników wewnętrznych i atmosferycznych oraz wytrzymałość na wypychanie przez wody gruntowe to dodatkowe atuty produktów SYSTEM PLUS.

Klienci ze Stargardu Szczecińskiego i okolic mogą liczyć na profesjonalną dostawę szamb betonowych specjalistycznym transportem. Usługa jest wyceniana indywidualnie do każdego zlecenia. Wybór wielkości zbiornika powinien opierać się na pojemności samochodów asenizacyjnych wywożących nieczystości w danej okolicy. Dobrze jest wybrać szambo betonowe o podobnej pojemności w celu uniknięcia dodatkowych kosztów. Żelbetowe zbiorniki świetnie nadają się do magazynowania nie tylko gnojowicy, ale również deszczówki, którą można wykorzystać do podlewania ogrodu i mycia samochodu. Potwierdzeniem tych walorów jest posiadany przez SYSTEM PLUS atest ekologiczny.

Jakość potwierdzona certyfikatem

SYSTEM PLUS, spełniając wymogi wynikające z norm unijnych, poprzez m.in. wdrożenie zaawansowanych technologii, uzyskał Certyfikat UE, który gwarantuje najwyższą jakość produktów i pozwala na sprzedaż szamb betonowych do każdego kraju Unii Europejskiej. Wszystkie produkty SYSTEM PLUS to doskonałe rozwiązania ekologiczne z odpowiednimi atestami i dopuszczeniami potwierdzającymi ich wyjątkową jakość. Każdy klient ze Stargardu i okolic może liczyć na bezpłatny montaż i 3 lata gwarancji.

Oferujemy szamba betonowe na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapoznaj się z ofertą szamb betonowych w województwach:

Projekt i wykonanie PROArt Design